Mis on HairBoom?

HairBoom on unikaalne laserkiirgur, mis põhineb inGaAIP kristallidel ja selle lainepikkus on 630-650-660 nm. See on androgeneetilise alopeetsia peamine raviviis, mille puhul kasutatakse madalsageduslikku laserteraapiat eesmärgiga peatada juuste väljalangemine ja stimuleerida nende kasvu. Seade koosneb tihedalt üksteise kõrval asetsevatest laseri moodulitest vibromassaaži funktsiooniga, mis on väga efektiivsed mõjudes otse peanahale. Need stimuleerivad peanahka, juuksekarvade folliikuleid ja kapillaare, mistõttu suureneb hapniku ja toitainete juurdevool, paraneb vereringe ja normaliseerub lümfivool.

See on maailma ESIMENE kiivritüüpi juuksekasvu taastav laserseade

Hair Boomi on mugav kasutada igal ajal ja igas kohas. Olemasolevad täna sama funktsiooni täitvad laserkammid ei taga 100% lasermõju ja nad on ebamugavad. Kasutage Hair Boomi juuksekasvu turgutamiseks!

Individuaalses kiilanemisteraapias saavutatud positiivse tulemuse näitaja on 94,4%.

Milliseid probleeme lahendab?

 • Juuste väljalangemine
 • Kiilaspäisus
 • Kõõm
 • Aeglane juuste kasv

Efektiivne juuksekasvu taastav laserseade

Hair Boom koosneb tihedalt üksteise kõrval asetsevatest laser moodulitest vibromassaaži funktsiooniga. Nad stimuleerivad peanahka, juustekarvade folliikuleid ja kapillaare, mistõttu suureneb hapniku ja toitainete juurdevool.

Tihedalt üksteise kõrval asetatud laser moodulid on väga efektiivsed, sest nad mõjuvad otse peanahale. Hair Boom parandab kapillaaride vereringet ja normaliseerib lümfivoolu, tagab ühtse laserkiirte jaotust.

Laserteraapia ilma kahjustusteta ja kõrvaltoimeteta

Hair Beami kasutamine on täiesti valutu ja kõrvaltoimeteta tänu madala laserteraapiale (LLLT), mis on tunnustatud FDA poolt. Kasutage Hair Boomi kas või iga päev ja kinkige endale nooruse tunne!

Ravi efektiivsuse tase on maksimaalne

Madalasageduslik laserteraapia parandab peanaha vere mikrotsirkulatsiooni: karvanääpsud saavad rohkem hapnikku ja toitaineid. Hair Boom laser aktiveerib juuste kasvu, tugevdab juuri, eemaldab kõõma ja tervendab peanahka. Just seepärast kasutatakse juuste väljalangemise kõige raskemate juhtude puhul aktiivselt laserteraapiat.

 

Kellele see prodseduur sobiks?

Protseduur sobiks nii naistedele kui ka meestedele igas vanuses.

HairBoom eelised:

 • Täiesti ohutu
 • Stimuleeriva toimega
 • Sobib nii meestele kui naistele vanusest olenemata
 • Mugav
 • Puuduvad vastunäidustused ja kõrvaltoimed
 • Puudub taastumisaeg

Protseduuri vastunäidustused:

 • Vastunäidustused antud protseduuri puhul puuduvad kuna tegu on mitteinvasiivse meetodiga. Samuti ei ole vaja teha ettevalmistusi enne protseduuri

Mitu protseduuri peab läbima tulemuse saavutamieks?

 • Antud profülaktilist ravi on soovituslik on läbida kuurina. Kuuri arvestuslik maht on 2-3 protseduuri nädalas kolme kuni kuue kuu jooksul (36-72 seanssi) saavutamaks maksimaalset tulemust! Antud juuste tervendamisperiood hõlmab juuksekarva kasvu ja taastamise täit tsüklit. Tulemust on näha juba peale esimest 10 protseduuri
 • Protseduur kestab 18 minutit

Enne ja pärast

Hinnad

NimiHindBuy
Hair Boom89125
89

Broneeri aeg

Klientide tagasiside

Hair Boom juuksele

Proovisin seda protseduuri kuskil 2 kuud tagasi ja nüüd saan kinnitada, et see tõesti mõjub. Hea ja ülimeeldiv kollektiiv Teil. Tulen varsti veel ja massaazile. Olge tublid )

Urmas

Rahul

Proovisin suvel HAIRBOOMi koos juuste mesoteraapiaga. Nüüd võin kinitada, et tõesti mõjub! Juuksed enam ei lange välja ja uued juba kasvavad peale. Lisaks võtan vitamiine. Soovitan! Tänulik klient Ene

 

Ene

hairboom

läbisin kuurina, mulle meeldis!

Oleg