Kosmeetilised teenused näonaha, kaela ja dekoltee hoolduseks

Meie teenuste hulka kuuluvad kosmeetilised programmid, mis on erinevate apparaatsete ja manuaalsete metoodikate ning kosmeetiliste vahenditega suunatud naha parandamiseks ja noorenduseks.

Kosmeetilised hooldused efektiivselt lahendavad peamisi nahaprobleeme –niisutamine, noorendamine, puhastus, valgendamine ning naha deffektide korrigeerimine. Individiaalne lähenemine ja õige protseduur aitavad saavutada märkimisväärse tulemuse väga lühikese ajaga.

PhFormula

pHformula on farmatseutiline-kosmeetiline hooldussari, mis pakub edukalt lahendusi sellistele nahaprobleemidele nagu vananemine (kuivus, tuhm jume, ebatasane pind, kortsud), hüperpigmentatsioon (melasma, lentigo, hüperpigmentatsioon) ja krooniline punetus ehk rosaatsea.

Millist hooldust valida?

Meie kliiniku iluspetsialistid aitavad valida ja soovitada just teile sobiva hoolduse vastavalt teie nahatüübile ja probleemile.

pHformula Happekoorimine

Kontrollitud nahauuenduse hoolduskuur valitakse välja koos spetsialistiga. Esmalt on vaja viia läbi naha eelvalmistus ehk S.P. Test – naha taluvuse test, mis teeb nahale esmase kergkoorimise ja näitab naha vastupanu võimet hapetele. Spetsialist soovitab mitu hooldust ja missuguse intensiivsusega on vaja läbi viia ning kuidas hoolitseda naha eest koduste vahenditega järgmised 2 nädalat. Keskmise intensiivsusega hoolduste kuur on tavaliselt 3-4 hooldust 10-14 päevase vahega.

  • A.G.E. pHformula A.G.E. lahused on spetsiaalselt välja töötatud kõrgetasemeliste vananemisvastaste nahauuendusprotseduuride läbiviimiseks, et kaotada naha tavapärased vananemismärgid nagu fotovananemine, pigmendimuutused, tuhm ja väsinud jume, pindmised ja keskmise sügavusega kortsud näol.
  • M.E.L.A. – Unikaalne pHformula „energiasavi“ koostis, mida kasutatakse MELA koorimise hoolduses on võimas hüperpigmentatsiooni puhul, et vähendada epidermises kogunenud melaniini. See pärsib tõhusalt melaniini tekitava ensüümi aktiivsust, stimuleerides samal ajal epidermise uuenemise ja seega kiirendab olemasoleva melaniini eemaldumist nahast. Tänu uuenduslikule ja väga tõhusale toimimisviisile saadakse märkimisväärseid ja nähtavaid tulemusi minimaalse riskiga nahale.
  • A.C.N.E. – Ainulaadne pHformula ACNE koostis on spetsiaalselt loodud, et kõrvaldada peamised akne ilmingud nagu komedoonid, põletikud, vistrikud ning ebatasane naha pind. Aktiivlahus läbistab tõhusalt poore, aidates lahustada sinna kogunenud mustust ning hoida kontroll all mikroobide vohamist aknele kalduvas nahas. Lahus pakub põletikuvastast leevendust koos tugeva keratolüütilise toimega, aidates normaliseerida probleemset nahka. See on suunatud hoidma ära 4 peamist tegurid, mis käivitavad akne: seborröa ehk rasu liigtootmine, hüperkeratinisation ehk liigsarvestumine, mikroobide kolonisatsioon (P. acne), põletik
  • C.R. – Aktiivne ja tõhus taastav kompleks krooniline punetuse ja rosaatsea puhul. Spetsiaalselt sellise naha probleemi jaoks välja töötatud antimikroobne toime aitab vähendada punetust ning retsidiivide vältimiseks.

Mida peab teadma?

  • Kombineerides teiste iluprotseduuridega, küsi eelnevalt iluspetsialistilt nõu, kui palju aega peab jääma protseduuri ja näohoolduse vahele
  • Kosmeetilisi näohooldusi saab teostada ka raseduse ja imetamise ajal

Hinnad

NimiHindBuy
Hoolduskompleks N.E.C.K. kaelale ja dekolteele pHformula89
89
Näohooldus A.C.N.E. aknevastane pHformula89 69
69
Näohooldus A.G.E. vananemisvastane pHformula89
89
Näohooldus C.R. punetavale ja tundlikule nahale pHformula89
89
Näohooldus M.E.L.A pigmendilaikude eemaldamiseks pHformula89 69
69

NimiHindBuy
Happekoorimine PRX-T33 (dekolteel)149 115
115
Happekoorimine PRX-T33 (nägu+kael)189 139
139
Happekoorimine PRX-T33 (nägu+kael+dekoltee)229 169
169

NimiHindBuy
Happekoorimine BioRePeelCl3 (dekolteel)119
119
Happekoorimine BioRePeelCl3 (nägu+kael)159
159
Happekoorimine BioRePeelCl3 (nägu+kael+dekoltee)209
209

NimiHindBuy
Klassikaline naiste näohooldus +massaaž49
49
Sügav näopuhastus pHformula79
79
Ultraheli näohooldus pHformula79
79

Või täida palun vorm ja meie administraator võttab Sinuga ühendust!

Klientide tagasiside

Keemiline koorimine

2 korda käidud. Esimene kord oli ikkagi tundlik, teist korda juba parem. Praegu on näha, et tulemusi on. Meeldisid samuti Environi tooded. Kasutan igapäevaselt ))

Liisa

Ultraheli näopuhastus

Mina käisin detsembri keskpaiku esimest korda elus ultraheli sügavpuhastuses ja jäin täitsa rahule.Väga positiivne on see, et protseduur valus ei ole. Mulle mehhaaniline puhastus sellepärast ei meeldi kohe üldse… Natuke harjumatu oli see elektri-tunne ja aparaadi heli, kuid see polnud midagi talumatult vastikut.

Helen

Näohooldus

Minu jaoks see oli parim näohooldus, mis oli pikk, lõõgastav ja kus sind ei jäeta pidevalt maskidega üksi, vaid tegeletakse kogu aeg. Tõeline luksus, mida vahel väga harva viimastel aastatel alles olen otsinud.

Birgitt