Meie sündmusterikas 2017. aasta!

Kokkuvõte 2017. aasta saavutustest ja tulemustest.

PROSHOCK ICE

 Aasta alguses saime endale uue ja ainulaadse keha modelleerimiseks mõeldud aparaadi Proshock Ice (Itaalia). Meie püsikliendid on korduvalt küsinud taoliste seadmete järele ja nüüd on see meil olemas. See on ainuke Baltikumis ning annab tõeliselt häid tulemusi. Nüüd, kui on möödunud aasta, võime julgelt öelda, et see on tõsi, kuna suurepärasted tulemused sai üle 2000 inimese. Nii suur arv kliente ei saa ometigi eksida?! Proshock Ice keha modelleerivat protseduuri tuldi tegema ka väljaspoolt Eestit, mis on omakorda kvaliteedi näitaja, kuna sõidetakse selleks spetsiaalselt meie juurde. Oleme selle üle väga uhked ning tänulikud. Kliinikul on heameel, et meie kliendid saavad tänu Proshock Ice aparaadile veelgi rohkem uusi võimalusi erinevate kehaprotseduuride näol.

                       

ELOS PLUS (SYNERON CANDELA)

Sellega ei lõppenud meie kliiniku täiustamine uute võimalustega! Juba sel suvel soetasime kõige kaasaegsema Elos Plus laseraparaadi Syneron Candela (Iisrael).

Elos Plus on ainuke süsteem, mis ühendab endas kolme erineva laseri (Alexandrite, Neodüüm, CO2 laser) ja RF-liftingu aparaadi võimalusi. Kaasaegne Elos Plus laseraparaat on varustatud täiustatud funktsioonidega nagu optimaalne kiirus, efektiivsus ja turvalisus. Seade koosneb 11. erinevast otsikust, mis võimaldavad viia läbi suure valiku erinevaid kosmetoloogilisi protseduure. Terves Baltikumis on taoline seade nii suure hulga otsikutega vaid meie kliinikus. Meie spetsialistid on läbinud ametliku turustaja erikoolitused töötamaks antud seadmel. Oleme väga uhked, et saame oma klientidele pakkuda niivõrd laia teenuste valikut nii laser-  kui aparatuurkosmetoloogias.

VAATA ESMAESITLUSE GALERII

  

UUED SPETSIALISTID

Selle aasta jooksul liitus meie sõbraliku meeskonnaga rohkelt arste ja  iluspetsialiste. Nad omavad väga head töökogemust erinevates kohtades, nagu näiteks Inglismaa kui ka Euroopa parimates kliinikutes. Praeguseks töötavad nad meie juures ning see omakorda tõestab, et ka Eestis on võimalik saada kõrge tasemega teenindust iluvaldkonnas.

Individuaalne lähenemine kliendile ja spetsialistide ulatuslikud töökogemused – just seda hindavad ka meie kliendid.  Nüüd on meie ridades: uroloog, dermatoloog ja uus günekoloog. Plaanis on laiendada nii üldise meditsiini kui ka iluteeninduse haru. Selle aasta jooksul läbisid meie spetsialistid üle 10 erineva koolituse selleks, et parandada teeninduse kvaliteeti ja laiendada teenuste valikut. Samuti uuendasime olemasolevat meditsiinilitsensi (nr L04198), mis avas meie eest veelgi rohkem uusi võimalusi. Väga meeldiv oli saada Tervishoiuametilt kõrget hinnangut. Suurima heameelega jätkame teeninduskvaliteedi parandamist ning kõrge taseme standardite järgimist.

UUS KODULEHT JA e-POOD!

2017 aastal tegime uue kodulehte ja avasime e-poe, ja nüüd meie kliendid saavad osta kõiki teenuseid kodulehe kaudu. Mugav ja soodne ning võimaldab soetada  lemmikuid protsedure kodus istudes.

"Melior Clinics" ILUÕHTUD

Viimase aasta jooksul korraldasime ka mitu Iluõhtut, mida külastas üle 500 inimese. Igakord toimus eriline sündmus, kus näitasime nii uusi saavutusi kosmetoloogia valdkonnas kui ka jagasime meeldivaid kingitusi, kohtasime uusi püsikliente ja koostööpartnereid ning loomulikult saime ing jagasime palju uusi teadmisi. Püsiklientide palvel loomulikult jätkame seda traditsiooni ka uuel 2018. aastal.

VAATA GALERII 

  

UUS AASTA

Uuel 2018. aastal laiendame oma teenuste nimekirja  ning rõõmustame Teid erinevate kaasaegsete protseduuridega ja uue unikaalse kosmeetikaliiniga, mida hakatakse pakkuma vaid meie kliinikus. Üsna varsti saate kõige kohta rohkem teada.

Soovime Teile ja Teie lähedastele MEELEOLUKAT VANA AASTA LÕPPU ja SÄRAVAT UUT AASTAT!!!

Meie aga jätkame hoolitsemast Teie ilu ja tervise eest!

Melior Clinics Pere