Karvade eemaldamine ühe protseduuriga ei võimalda ükski maailmas eksisteeriv meetod.
See on tingitud asjaolust, et laseriga karvade eemaldamine (nagu iga teinegi karvade eemaldamise meetod) mõjutab ainult neid karvu, mis on aktiivses kasvufaasis ja on nahal nähtavad
Seansside keskmine arv – 4-6 protseduuri (vajadusel 8). Kuuri pikkuse otsustab spetsialist, võttes arvesse iga patsiendi personaalsed omadused.
On tähtis teada, et 100% karvakadu igaveseks ei saa garanteerida, sest jõudeolekus või puhkefaasis olevad karvad võivad aja möödudes aktiveeruda erinevate faktorite mõjul (nt. hormonaalne tasakaalu häire, rasedus, menopaus, haigused, medikamendid, ülekaalulisus, alakaalulisus jne)
Üldiselt on protseduurid 4 nädalase intervalliga. Intervallid sõltuvad sibulate küpsemise ajast, juuste värvist ja nahatüübist, päevituse olemasolust või puudumisest ja juuste paksusest. Samuti on keha erinevatel osadel juuste kasvu periood erinev.
Laser reageerib melaniinile, mis sisaldub nii tumedates, kui ka heledates karvades. Seetõttu võib laser eemaldada enamus karvu: väga õhukesi, pakse, heledaid ja tumedaid. Selle tulemusena neelab laserkiir juuksefolliikulisid, mis on protseduuri ajaks valmis küpsenud.
On tähtis teada, et hallides juustes pole melaniini, seega ei ole võimalik neid laseriga eemaldada. Heledad karvad eemalduvad väiksema efektiivsusega, kuna nende melaniin neelab laser energiat halvemini.
Üldiselt möödub protseduur valutult.
Raseduse ajal ei soovitata teostada laserepilatsiooni protseduuri. Sel ajal muutub hormonaalne taust ja nahk muutub tundlikumaks. Protseduuri läbiviimine sellisel perioodil võib põhjustada naha pigmentatsiooni muutusi. Samadel põhjustel ei soovitata teha laserepilatsiooni imetamise ajal.
Talv on suurepärane aeg laserepilatsiooni kursuse alustamiseks.
Üks ja kõige olulisem põhjus on suveks valmistumine!
Kuna kursus kestab mitu kuud on parem alustada juba talvel, et suvel ei peaks karvade eemaldamisele mõtlema.
Tohib küll. Siiski peab arvestama sellega, et 1-2 nädalat pärast protseduuri ei tohi nahk sattuda päikesekiirguse kätte.
Pärast laserepilatsiooni ei tohi päevitada ja külastada solaariumi.
Kui protseduur läbitakse esimest korda, kestab efekt kuni 3 nädalat.
Alustades kuuri umbes 1 – 2 kuud karvad ei kasva, ning iga protseduuriga väheneb karvade arv, nad muutuvad täiesti läbipaistvaks ja õhukeseks, kuni kaovad täielikult.
100% karvakadu igaveseks ei saa garanteerida, sest jõudeolekus või puhkefaasis olevad karvad võivad aja mööduses aktiveeruda erinevate faktorite mõjul nagu hormonaalne tasakaalu häire, rasedus, menopaus, haigused, medikamendid, ülekaalulisus, alakaalulisus jne.