Biorevitalisatsioon pigmentatsioonivastane Aquashine BR

Mis protseduur on Aquashine BR?

Aquashine BR on ka pigmentatsioonivastane ja nahka noorendav revitalisatsiooni toode probleemsele ja halva verevarustusega nahale. Toode koosneb bioaktiivsetest koostisosadest, nagu multivitamiinid, aminohapped ja hüaluroonhape.
Samuti aitab preparaat parandada esimesi vananemisilminguid ning kui Teil on vananemisilmingud hakanud ilmnema tavapärasest varem. Suurepärane abivahend, kui Te ei ole abi saanud teistest kosmeetilistest protseduuridest.

Näidustus:

  • pigmentatsioon
  • postaknearmid, ebaühtlane nahareljeef
  • preparaat parandab naha elastsust, soodustades normaalse naharakkude keskkonna
  • aitab taaselustada tuhmi ja elutut nahka, maksimeerides rakkude taastumist, mis aitab ka teisi nahaprobleeme vähendada

Aquashine BR kasutamine aitab hüperpigmentatsiooni vähendada ja pärsib selle teket. Samuti reguleerib melaniini sünteesi, mistõttu naha pigmentatsioon väheneb ning igmentatsioonilaigud ja tedretähnid muutuvad vähem märgatavaks reguleerib rasueritust, muudab naha matimaks ja jume ühtlasemaks, Teie nahk on puhtam ja värskem, kuuri läbides märkate pooride ahenemist, järk-järjult paraneb naha kvaliteet.

Kõrvalmõjud:

Mõned Aquashine BR nominaalsed kõrvaltoimed on süstekoha hellus, valu, punetus ja turse. Kõik need kõrvaltoimed on aga ajutised ja kaovad 3-5 päeva jooksul.
(Palun konsulteerige meie iluravispetsialistiga, kui need kestavad kauem).

Protseduuri vastunäidustused:

  • Põletikulise naha puhul
  • Raseduse korral
  • Allergia korral mõne preparaadis kasutatava komponendi suhtes

Protseduuri kuur:

Soovitatav on protseduur läbida 3 seansina iga 4 nädala tagant.
Tulemuse püsimiseks 1 protseduur iga 3 kuu tagant.

Ideaalse tulemuse saavutamiseks võib seda kombineerida Fotonoorendamise ja elos Plus Pigmendilaikude eemaldamise protseduuridega

Hinnad

NimiHindBuy

Või täida palun vorm ja meie administraator võttab Sinuga ühendust!