Mõtleme ka meestele

Melior Clinics pakub tugevama soo esindajatele kõike, mida nende nägu ja keha ihaldavad. Spetsiaalselt meeste jaoks välja töötatud ja kõikideks vajadusteks kohandatud kõrgefektiivsed protseduurid on täiuslik viis võtta aeg maha!

Millist hooldust valida?

Meie kliiniku iluspetsialistid aitavad valida ja soovitada just teile sobiva hoolduse vastavalt teie nahatüübile ja probleemile ja soovile.

Gentleman Silver

Kestus: 2,5 h

Pakett sisaldab:

  • Environ värskendav vitamiinihooldus väsinud nahale + lõõgastav massaaž näole (45 min)
  • pHformula kaela ja dekoltee piirkonna hooldus rakkude uuendamiseks ja enneaegse vananemise vähendamiseks + massaaž kaelale ja dekolteele (45 min)
  • Kogu keha lõõgastav aroomteraapiline massaaž. Suurepärane viis stressi ja väsimuse leevendamiseks. Rahustab ja lõõgastab ning aitab soodustada organismi taastusvõimet (60 min)

Gentleman Gold

Kestus 3,5 tundi

Pakett sisaldab:

  • ProShoc Ice MAXI – tõhus mitteinvasiivne modelleeriv protseduur kehale (75 min)
  • ELOS laserepilatsioon turi, kael, õlad – ainulaadne ja ohutu püsiva tulemusega karvade eemaldamise protseduur (60 min)
  • Environ värskendav hooldus C vitamiiniga – elavdav ja värskendav vitamiinihooldus, mis annab sära ja ühtlustab nahatooni. (75min)

Gentleman Platinum

Kestus: 4 tundi

Pakett sisaldab:

  • RF Lifting näole – stimuleerib pikaajaliselt kollageeni sünteesi ja pinguldab olemasolevaid kollageenikiude, andes kohese toonuse ning vähendades kortse (60 min)
  • Environ nahka tugevdav näohooldus – nahka sügavuti toitev ja niisutav näohooldus, mis parandab naha vereringet ja tooni (75min)
  • ProShock Ice MINI – tõhus mitteinvasiivne modelleeriv protseduur kehale (40 min)
  • Lümfimassaaž, mis sobib suurepäraselt ProShocki järgse tulemuse kinnitamiseks. Stimuleerib lümfivedeliku voolu ja ergutab jääkainete eemaldamist kehast, lõdvestab ja leevendab lihaspingeid, viib välja liigse vedelikku (60min)

Soovitus meestele

Tulles näohooldusesse palume sama päeva hommikul habet mitte raseerida (protseduuri aktiivained võivad ärritada nahka ja/või tekitada nahapõletiku), seda võib teha eelneval päeval

Hinnad

NimiHindBuy
30-minutiline massaaž jalgadele25
Voucher Image
25
30-minutiline massaaž seljale25
Voucher Image
25
Aroomimassaaž4959 49
Klassikaline massaaž4959 49
Lõõgastav laavakivi-shiatsu massaaž4959 49
Lümfimassaaž4555 45
Meeste pakett Gentleman Silver175
Voucher Image
175
Spordimassaaž4959 49
Meeste pakett Gentleman Gold229
Voucher Image
229
Meeste pakett Gentleman Platinum350
Voucher Image
350

Broneeri aeg

Klientide tagasiside

Suurepärane

Sain kingituseks Gentleman Gold paketti. Peaks ütlema, et nii teenuse kvaliteet kui ka tulemus on viimase peal! Lisaks sellele on teenindus ülimalt heal tasemel!

Kaido