Kosmeetilised teenused näonaha, kaela ja dekoltee hoolduseks

Meie teenuste hulka kuuluvad kosmeetilised programmid, mis on erinevate apparaatsete ja manuaalsete metoodikate ning kosmeetiliste vahenditega suunatud naha parandamiseks ja noorenduseks.

Kosmeetilised hooldused efektiivselt lahendavad peamisi nahaprobleeme –niisutamine, noorendamine, puhastus, valgendamine ning naha deffektide korrigeerimine. Individiaalne lähenemine ja õige protseduur aitavad saavutada märkimisväärse tulemuse väga lühikese ajaga.

Milliseid hooldusi pakub Melior Clinics?

Meie kliiniku personaalselt väljatöötatud näohooldused põhinevad Environ toodetel. Lõuna-Aafrikast pärit, maailmas ühe enim hinnatuma ilukirurgi Dr. Des Fernandese poolt loodud, professionaalse kosmeetika sari Environ pakub põhjalikku ja mitmekesist lähenemist nahahoolduses.

Environi tooted on naha A-vitamiini tasakaalu taastavad ja teaduslikel alustel loodud.Dr. Des Fernandes algas A-vitamiini ja selle seoseid terve nahaga uurima juba 70-ndatel aastatel ja tänapäeval on ta üks maailma juhtivatest A-vitamiini asjatundjatest, kuid lisaks sellele peetakse teda ka kosmeetilise nõelamise ja sonoforeesi loojaks.  Environi süsteemi kuuluvad astmeline A-vitamiini süsteem ja vitamiinide imendumist tõhustavad näohooldused. Environi toodetes ja hooldustest kasutatakse kõrgetes konsentratsioonides A-vitamiini.

Eesmärk on saavutada kliendi soovitud tulemus turvalise ja teaduslikult tõestatud lähenemisega. Lisaks A-vitamiinile on toodetes ka C-ja E-vitamiine, antioksüdante ja AHA-happeid. Environi näohooldused parandavad nahka – A-vitamiini kasutamisega muutub nahk paksemaks, elastsemaks ja siledamaks, kuid ka kirkamaks ja naha värv tasakaalustub.

Lisaks pakkume pHformula  on innovatiilisi lahendusi. Tegemist on kaasaegse nn kontrollitud keemilise naha uuendamisega, kasutades selleks erinevaid happeid. Tavaline koorimine põhjustab peamiselt ainult naha pindmiste kihtide eraldumist, kuid kontrollitud nahauuendus kiirendab aktiivselt rakkude uuenemise protsessi erinevates nahakihtides.

pHformula hooldused ja tooted pakuvad edukalt lahendusi sellistele nahaprobleemidele nagu vananemine (kuivus, tuhm jume, ebatasane pind, kortsud), hüperpigmentatsioon (melasma, lentigo, hüperpigmentatsioon) ja krooniline punetus ehk rosaatsea.

Millist hooldust valida?

Meie kliiniku iluspetsialistid aitavad valida ja soovitada just teile sobiva hoolduse vastavalt teie nahatüübile ja probleemile.

Environ hooldused

  • Mehaaniline/ultraheli-puhastus kummimaskiga 60 min
  • Klassikaline näomassaaž kummimaskiga 60 min
  • Cool-Peel happekoorimine 60-75 min

pHformula happekoorimised

Kontrollitud nahauuenduse hoolduskuur valitakse välja koos spetsialistiga. Esmalt on vaja viia läbi naha eelvalmistus ehk S.P. Test – naha taluvuse test, mis teeb nahale esmase kergkoorimise ja näitab naha vastupanu võimet hapetele. Spetsialist soovitab mitu hooldust ja missuguse intensiivsusega on vaja läbi viia ning kuidas hoolitseda naha eest koduste vahenditega järgmised 2 nädalat. Keskmise intensiivsusega hoolduste kuur on tavaliselt 3-4 hooldust 10-14 päevase vahega.

  • A.G.E. pHformula A.G.E. lahused on spetsiaalselt välja töötatud kõrgetasemeliste vananemisvastaste nahauuendusprotseduuride läbiviimiseks, et kaotada naha tavapärased vananemismärgid nagu fotovananemine, pigmendimuutused, tuhm ja väsinud jume, pindmised ja keskmise sügavusega kortsud näol.
  • M.E.L.A. – Unikaalne pHformula „energiasavi“ koostis, mida kasutatakse MELA koorimise hoolduses on võimas hüperpigmentatsiooni puhul, et vähendada epidermises kogunenud melaniini. See pärsib tõhusalt melaniini tekitava ensüümi aktiivsust, stimuleerides samal ajal epidermise uuenemise ja seega kiirendab olemasoleva melaniini eemaldumist nahast. Tänu uuenduslikule ja väga tõhusale toimimisviisile saadakse märkimisväärseid ja nähtavaid tulemusi minimaalse riskiga nahale.
  • A.C.N.E. – Ainulaadne pHformula ACNE koostis on spetsiaalselt loodud, et kõrvaldada peamised akne ilmingud nagu komedoonid, põletikud, vistrikud ning ebatasane naha pind. Aktiivlahus läbistab tõhusalt poore, aidates lahustada sinna kogunenud mustust ning hoida kontroll all mikroobide vohamist aknele kalduvas nahas. Lahus pakub põletikuvastast leevendust koos tugeva keratolüütilise toimega, aidates normaliseerida probleemset nahka. See on suunatud hoidma ära 4 peamist tegurid, mis käivitavad akne: seborröa ehk rasu liigtootmine, hüperkeratinisation ehk liigsarvestumine, mikroobide kolonisatsioon (P. acne), põletik
  • C.R. – Aktiivne ja tõhus taastav kompleks krooniline punetuse ja rosaatsea puhul. Spetsiaalselt sellise naha probleemi jaoks välja töötatud antimikroobne toime aitab vähendada punetust ning retsidiivide vältimiseks.
  • V.I.T.A.C. NAHAUUENDUSPROTSEDUUR – Kõrge vitamiin C kontsentratsioonid on väga hea imendumise võimega. Innovatiivne süsteem, mis käsitleb varajasi vananemise märke nahal. L-askorbiinhape aitab tugevdada naha kollageeni ja elastiini võrgustiku. Hoolitsus sobib kasutamiseks fotovananemise ja pigmenteerunud nahale, aitab parandada ebaühtlast pigmentatsiooni, kui seda teha regulaarselt. Sobib kasutamiseks pHformula suvise nahauuendusprotseduurina.

Mida peab teadma?

  • Kombineerides teiste iluprotseduuridega, küsi eelnevalt iluspetsialistilt nõu, kui palju aega peab jääma protseduuri ja näohoolduse vahele
  • Kosmeetilisi näohooldusi saab teostada ka raseduse ja imetamise ajal

Hinnad

EnvironHind alates 40
KulmudHind alates 6
pHformulaHind alates 65

Broneeri aeg

Klientide tagasiside

Ultraheli näopuhastus

Mina käisin detsembri keskpaiku esimest korda elus ultraheli sügavpuhastuses ja jäin täitsa rahule.Väga positiivne on see, et protseduur valus ei ole. Mulle mehhaaniline puhastus sellepärast ei meeldi kohe üldse… Natuke harjumatu oli see elektri-tunne ja aparaadi heli, kuid see polnud midagi talumatult vastikut.

Helen

Näohooldus

Minu jaoks see oli parim näohooldus, mis oli pikk, lõõgastav ja kus sind ei jäeta pidevalt maskidega üksi, vaid tegeletakse kogu aeg. Tõeline luksus, mida vahel väga harva viimastel aastatel alles olen otsinud.

Birgitt

Keemiline koorimine

2 korda käidud. Esimene kord oli ikkagi tundlik, teist korda juba parem. Praegu on näha, et tulemusi on. Meeldisid samuti Environi tooded. Kasutan igapäevaselt ))

Liisa