Mis on TRINITI – Totaalne nahauuendus?

Triniti totaalne nahauuendusprotseduur on firma Syneron poolt väljatöötatud protokoll, mis sisaldab endas 3 erinevat protseduuri:

  • I elos Plus fotonoorendus – ühtlustab nahatooni kaotades pindmised pigmendilaigud, punetuse ja laienenud kapillaarsooned, silub peenemaid pindmisi kortse.
  • II elos Plus Sublime nahapinguldus – intensiivne nahapinguldus infrapuna valguse koostoimes bi-polaarse raadiolainega, mis tungib sügavale nahakihtidesse aktiveerides pikaajaliselt uue kollageeni ja elastiini teket. Kohene efekt, mis tugevneb aja jooksul.
  • III elos Plus Sublative fraktsionaalne kortsueemaldus. Tasandab sügavaid kortse tekitades dermises mikrotraumad. Mikrotraumade paranemist toetavad soojuse toimel aktiveerunud ümbritsevad koed, tekitades nii eriti intensiivselt uue kollageeni ja elastiini tootmise.

Realistlikud ootused

Keskmiselt nädala möödudes protseduurist on soovimatu pigment välja ketendanud, punased laigud ja kapillaarilaiendid kadunud.

Nahakoed pingulduvad järk-järgult akumuleerunud soojuse toimel ning peenemad ja sügavamad kortsud tasanduvad ja pehmenevad. Kuna protseduur on väga intensiivne toimuvad naha uuenemisprotsessid veel 3 kuni 5 kuud peale protseduuri.

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav protseduure korrata 2-5 korda 3-4 nädalaste intervallidega.
Pikaajalise tulemuse saavutamiseks on soovitav sooritada 1-2 täiendavat protseduuri aastas.

Mida peab teadma?

  • Protseduurile eelneb põhjalik konsultatsioon spetsialistiga. Konsultatsiooni käigus tehakse kindlaks teie nahatüüp, testitakse teie naha reaktsiooni energiampulsile ja selgitatakse välja, kas teil on protseduuri sooritamiseks vastunäidustusi.
  • Peale protseduuri võib esineda naha punetust ja kerget turset. Punetus möödub mõne tunni jooksul, turse taandub 1-3 päevaga.
  • 2 nädalat (tumeda naha ja hästi päevituvate inimeste puhul 4 nädalat) enne protseduuri tuleb vältida päevitamist ja isepruunistavate kreemide kasutamist
  • protseduuri ei soovitata rasedatele ja imetavatele naistele; rasket diabeeti, nahavähki, luupust, epilepsiat põdevatele inimestele
  • enne protseduuri peab vältima fototundlikkust tekitavate medikamentide ja toiduainete manustamist; näo keemilisest koorimisest või kirurgiliste protseduuride teostamistest peaks olema möödunud 3 kuud
  • protseduurile peab tulema puhta nahaga, kasutamata kreeme, parfüümi või meiki
  • 2 nädalat peale protseduuri on soovitav vältida päevitamist või kasutada päikese käes viibimise korral päikesekaitekreemi SPF-faktoriga vähemalt 30+

Meie spetsialistid on esimesed Eestis, kes omavad Syneron Candela poolt väljastatud sertifikaate ja on läbinud tootja ametliku esindaja DINASTIJA ltd. elos Plus aparaadi koolitust.

Enne ja pärast

Hinnad

NimiHindBuy

Broneeri aeg