30-minutiline massaaž seljale

30-minutiline massaaž seljale

Hind: 25

Massaaž on üks vanimaid ravimeetodeid, mida kasutasid juba meie targad esivanemad aastatuhandeid tagasi. Juba iidsetel aegadel oli teada, et massaaž parandab inimese enesetunnet ning vähendab lihaspinget ning selle läbi ka valusid. Tänaseks päevaks on juba selgunud, et massaažiga on võimalik turgutada immuunsussüsteemi ning tasakaalustada närvisüsteemi, milles väljedub massaaži lõõgastav efekt.

Kogenud spetsialist viib läbi protseduuri, mis aitab lõõgastuda, vabastab keha pingetest, leevendab valusid ja tugevdab immuunsüsteemi.

Meie kliiniku massöör teeb suurepärast massaaži, mis stimuleerib vereringet, vähendab lihaste pinget, tõstab lihastoonust ja parandab naha elastsust, aitab hoida keha vormis. Massaaž stimuleerib ka lümfiringet ja aitab toksiinide ja jääkaineinete väljutamist organismist.

Protseduuri läbiviimisel on oluline, et sellega tegeleb kogenud ning vastava haridusega spetsialist. Meie kliiniku massöör on oma ala parim. Meie jaoks on oluline individuaalne lähenemine, et klient tunneks ennast kogu protseduuri vältel turvaliselt ja mugavalt.

Massaažis võiks käia vähemalt 1 kord kuus, kuid suurema füüsilise koormuse juures ka tihedamini.

Voucher Image
Tootekood: 14649 Kategooriad: ,