Epilatsioon naistele (ülahuul)

39

3 makset 13€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 1.27€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

elos Plus Motif LHR on karvaeemaldus protseduur, milles kasutatakse karvade eemalduseks kahte erinevat energiaallikat – valgusenergiat ja bi-polaarset raadiolainet, mille koostoime annab eelise selliste karvaeemaldusmeetodite ees, nagu tavaline laserepilatsioon või fotoepilatsioon, mis põhinevad ainult fototermolüüsil.

Tavaliselt on fotoepilatsiooniks vajalik melaniini olemasolu karvas. Termolüüsiks vajaliku temperatuuri saavutamiseks peab piisav kogus valgusenergiat neelduma karvas olevas melaniinis, produtseerimaks soojust karvasibulas. Soojusenergia hävitab karvasibula. Juhul, kui karvas on vähe melaniini pole võimalik piisava koguse valgusenergia neeldumine termolüüsi toimumiseks.

Laser- ja fotoepilatsiooni teine miinus on suur nahakahjustuste tekkimise oht. Tumedama nahaga inimestel on suur oht ebameeldivateks kõrvalmõjudeks nagu nahapõletused, villid, armistumine ja hüperpigmentatsioon. See tuleneb sellest, kui liiga palju valgusenergiat neeldub mitte karvas, vaid nahas asuvas melaniinis.

elos -tehnoloogia toimimine ei sõltu karvas olevast melaniinist, see tehnoloogia võimaldab eemaldada ka heledamaid ja punaseid karvu ja on valgusenergia vähese kasutamise tõttu sobilik kõikidele nahatüüpidele.

elos-epilatsioon – kaasaegne ja võrratu meetod karvade jäädavaks eemaldamiseks. See töötati välja Iisraeli firma „Syneron Medical Ltd” poolt koostöös juhtivate arstide ja meditsiiniinseneridega.

Tootekood: 14414 Kategooriad: ,

Lisainfo

Protseduuri arv

1 kord, 4 korda