Shop

Shop


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Lipolüütik Dr. Lipo +

190299

Kiire tulemus. Lisahooldus nahale. Minimaalne tundlikkus.  Pikaajaline efekt. Protseduur võimaldab vabaneda tselluliidist, vähendada rasvakihti 5-6 cm, parandada naha seisundit.

Ravim on ette nähtud figuuri korrigeerimiseks. Seda süstitakse naha alla ning see aitab eemaldada rasva ladestumise kõhul, kätel, sangades, põlvedel ja reites. Lisaks sellele, et lipolüütik eemaldab soovimatu rasva ladestuse, parandab see ka naha kvaliteeti ja taastab ainevahetust kudedes.

SKU: 6-salen-lipo-drlipo Categories: , ,

Description

Dr Lipo+ on uue põlvkonna lipolüütiline aine, mis sisaldab ohutut annust fosfatidüülkoliini ja naatriumdeoksükolaati, samuti lisakompleksi peptiide ja L-karnitiini.

See võimas kompleks pakub kiireid ja püsivaid tulemusi!

Eelised

Kiire tulemus. Lisahooldus nahale. Minimaalne tundlikkus.  Pikaajaline efekt

Kiire toime verevoolu normaliseerimise ja ainevahetuse taastamisel. Võimalus kohaldada üksikutele väiksematele aladele.  Protseduur võimaldab vabaneda tselluliidist, vähendada rasvakihti 5-6 cm, parandada naha seisundit.

 Koostisained:

Fosfadikloor on inimorganismis kõige olulisem ja vajalik fosfolipiid. Fosfatidüülkoliini lisamine hõlbustab rasva emulgeerimise pisikesteks osakesteks, võimaldades rasva imendumist ja transporti.

Deoksükoolhape – hävitab füüsiliselt adipotsüütide rakumembraani, põhjustades rasvarakkude apoptoosi.

Karnitiini funktsioon on selle oluline roll pika ahelaga rasvhapete transportimisel mitokondritesse nende lagunemiseks, seega on see lipiidide katabolismis ja energiatootmises ülioluline.

Phosphatidylcholine, Sodium Deoxycholate, Carnitine, SP1-EGF, SP1-FGF1, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Pentapeptide-4, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Nicotinoyl Tripeptide-1, 1,2-Hexanediol

Objection:

 • Allergiline reaktsioon tootele;
 • Pregnancy and breastfeeding;
 • Epilepsia ja autoimmuunhaigused;
 • Muud ägeda kuluga kroonilised haigused;
 • Põletikuliste protsesside esinemine;
 • Nahadefektide olemasolu (herpes ja ekseem)

Duration of the procedure:

kuni 30 minutit

Procedure info:

Do not take blood thinning medicines such as Aspirin, Ibuprofen for 24 hours before the procedure. In general, you should eat a healthy diet and drink plenty of water. It is not recommended to drink alcohol the day before the procedure.

After the procedure:

Soovitame aktiivset ja tervislikku eluviisi ning rohke vee tarbimist. Tarbige vähemalt nädala jooksul 2-2,5 liitrit vett päevas. Vältige 48 tunni jooksul verd vedeldavaid ravimeid nagu Aspirin, Ibuprofen. Tursete tekkimisel ärge kasutage külmakotti.  Vältige 48 tundi alkoholi tarvitamist. Peale protseduuri ei soovita teha 8 h kuuma vee protseduure.  Vältige nädal peale protseduuri intensiivset füüsilist pingutust. Vältige sauna, sporti ja massaaži kuni turse taastumiseni. Maksimaalsed tulemused on nähtavad 6-8 nädala möödudes.

Recommended course of procedures:

Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitatav protseduuri korrata 3-6 korda 3-4-nädalase intervalliga.

What can be combined with the procedure?

Body Shape, Proshock Ice, infrared mat, massage, Super Dren supplements. Ask our specialists for more information about the treatments.

0
  0
  Shopping cart
  Your shopping basket is emptyBack to shop