Shop

Shop


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

All-day shield fluid SPF 25+ emulsion (50ml)

55

SKU: 8437016498781 Categories: ,

Description

Kerge tekstuuriga õli-vees emulsioon tagab kõrge SPF-kaitse, jätmata nahka pärast pealekandmist õliseks või valgeks. Koostises kasutatav pehmendav aine on spetsiaalselt kõrge molekulmassiga, mis takistab selle imendumist ja aitab säilitada päikesekaitset naha pinnal, et tagada maksimaalne tulemus. Lisaks parandab pehmendav aine naha siledust ja hoiab ära naha kuivuse, ketendamise, taastades naha loomulikku kaitsekihti.

Koostises kasutatakse 100% looduslikku emulgaatorit, see põhineb fosfolipiididel ( nahaga identsed molekulid ja rakumembraanide olulised koostisosad). Looduslikul emulgaatoril on ainulaadsed tehnoloogilised ja füsioloogilised omadused, sealhulgas tugev biosobivus ja biomimikri optimaalse naha taluvuse tagamiseks. Fosfolipiidid loovad tajutava ja nmeeldiva tekstuuri, see jätab nahale kerge ja pehme tunde ning annab hämmastava jahutava efekti. Lisaks on fosfolipiidid niisutavad, taastavad ja rahustavad.

SPF 25+ kaitsega emulsioon.

– Neutraliseerib UV-kiirgusest põhjustatud vabu radikaale.

– Kaitseb fotovananemise eest, sealhulgas päikesekiirgusestpõhjustatud kortsude ja tumedate laikude eest.

– Aitab vältida UVB kiirte põhjustatavaid raku DNA kahjustusi vähendades nii nahavähi riski.

Võrrelduna teiste päikesekaitsekreemidega on sellel tootel madalam pH

– Sisaldab looduslikku SPF-i (nagu mikrosporiinid, aminohapped ja feruulhape).

Ei sisalda sisesekretsioonisüsteemi kahjustavaid filtreid (bensofenoonid, oktokrüleen ja kampri derivaadid).

– Ei sisalda salitsüülhappe derivaate ega filtreid, mis põhjustavad nahaärritust (etüülheksüülsalitsülaat ja homomentüülsalitsülaat).

– Ei põhjusta kipitust silmades.

– Õli-vees /kerge koostis, lihtsalt levitatav.

– Ei muuda nahka valgeks.

– Peamised toimeained omavad sünergilist toimet.

– Sisaldab fosfolipiididel põhinevat 100% looduslikku emulgaatorit.

Nahaga identseted molekulid ja rakumembraanide olulised koostisosad, muudavad toote tehnoloogiliselt ja füsioloogiliselt ainulaadseks.

Usage:

– Vähemalt 15-20 minutit enne päikese käes viibimist, kandke rohkelt päikesekaitsekreemi kõikidele päiksele avatud nahapiirkondadele.

– Katke emulsiooniga kindlasti kõik päikese käes olevad nahapiirkonnad, sealhulgas nägu, kõrvad ja kael.

– Kandke toodet uuesti iga 4 tunni järel või kohe pärast ujumist või liigset higistamist.

– Kasutage piisavalt päikesekaitsekreemi, et nahk põhjalikult katta.

– Kindlasti kandke päikesekaitsekreemi ka pilvistel või vahelduva pilvisusega päevadel, sest kahjulikud UV-kiired võivad tungida läbi pilvede ja põhjustada nahakahjustusi.

Pidage meeles, et päikesekaitsekreem on oluline osa teie naha kaitsmisel päikese kahjulike mõjude eest, kuid see ei tohiks olla ainus päikesekaitse meetod. Samuti on oluline otsida varju, kanda kaitseriietust ja vältida päikese käes viibimist tipptundidel (kell 10–16).

0
    0
    Shopping cart
    Your shopping basket is emptyBack to shop