Shop

Shop


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

ELOS Plus Acne Treatment

4575

Leebe, kuid tõhus laser on sobiv lahendus mistahes piirkonna puhul. Laserravile vanusepiiranguid pole, mistõttu sobib see hästi ka teismelistele. Teostame akneravi näol,  seljal,  kaelal, dekolteel. Laseravist on abi nii agressiivsete kui vähem agressiivsete akne vormide korral.

 

SKU: 7-las-pigm-1 Categories: ,

Description

Acne vulgaris on kõige tavalisem akne vorm.  Tekib peamiselt puberteedi ja noorukieas, kuid võib püsida või isegi halveneda täiskasvanueas. Enamusel akne patsientidest on rasune nahk.

ELOS ™ akneravi protseduur vähendab ja ravib aktiivset aknet. Akne protseduur reguleerib rasunäärmete aktiivsust, vähendab üleliigse rasu teket rasunäärmetes,piirab aknet põhjustavate bakterite vohamise, rahustab põletikke ja kiirendba naha prnemist ja taastumist.

Akneravil kasutame laia valgusspektrit 400-980 nm ja bi-polaarse raadiolaine energiat, et mõjutada rasunäärmeid nahas. Sinine, lühikese lainepikkusega valgus mõjutab P.Acne populatsiooni rasunäärmete juhades. P. Acnes bakterid toodavad porfüriine, mis on valgusravi märklauaks. Valgus tekitab bakterite rakumembraanis vabasid radikaale, mis mõjuvad bakteritele hävitavalt ja seeläbi rahuneb põletik rasunäärmes. Punasel ja infrapunasel valgusspektril koos raadiolaine energiaga on rasunääret kuivatav efekt, mis pärsib liigset rasueritust. Raadiolaine aitab kaasa aknearmide paranemisele.

Result: 

Esimesi muutusi näed juba 1-2 protseduuri järel, kuid tõhus akne ravi kuur koosneb tavaliselt 4-6 protseduurist.

 • Põletik taandub;
 • Nahal pole enam üleliigset rasu ja õlist läiget;
 • Komedoonid, paapulid ja pustulid kaovad;
 • Rasunäärmete aktiivsus väheneb tuntavalt;
 • Nahk on elastsem ja nooruslikum.

Contraindications:

 • Dermatitis, eczema and skin rashes
 • Pregnancy and breastfeeding
 • Electric pacemaker
 • Oncological diseases
 • Active herpes in the treatment area

Duration of the procedure: 

15-30 minutes

Procedure info: 

Avoid tanning and the use of self-tanning creams before the procedure. At least 3 months should have passed since any chemical peels or surgical procedures on the face. Avoid the intake of photosensitising medications and foods prior to the procedure.

After the procedure: 

2-3 päeva peale protseduuri võib esineda tugev punetus, turse nahal. Peale protseduuri soovitame vältida päevitamist kuni 4 nädalat. Täpsema juhendamise annab petsialist kohapeal.

Recommended course of procedures:

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbida 1 protseduur nädalas 5-6 nädala jooksul. Edasi tuleks sooritada profülaktilisi protseduure 2 korda kuus, siis korra kuus ja lõpuks suurendada protseduuride intervalli vastavalt akne paranemiskiirusele.

What can be combined with the procedure?

Kuigi ELOS ™ akneravi protseduur vähendab ja ravib aktiivset aknet, võivad geneetilised ja keskkonnafaktorid esile kutsuda uue akne aktiveerumise. Tuleks ka hoolega järgida nahahoolduse reziimi, mis aitab vältida pooride ummistumist. Meie kliinikus on müügil laias valikus näohooldustooteid, mis toetvad ravi ning kosmetollogid nõustavad sobivate toodete valikul.

Akne armide, pruunide ja punaste laikude/plekkide parandamiseks peale aktiivset ELOS™ akneravi kuuri soovitame fotonoorenduse või sublative protseduuri ning plasmarvi.

0
  0
  Shopping cart
  Your shopping basket is emptyBack to shop