Happekoorimine

Happekoorimine sobib nii vananeva, kuiva ja ketendava naha hoolduseks kui ka põletikulise ja rasuse naha puhul.

Vastavalt kasutatavatele happekoorimise toodetele on võimalik:

  • nahka uuendada ja nahapinda silendada
  • taandada põletikulisi protsesse
  • pleegitada pigmendilaike
  • ühtlustada jumet

Millist happekoorimist valida?

Meie kliiniku iluspetsialistid aitavad valida ja soovitada just teile sobiva hoolduse vastavalt teie nahatüübile ja probleemile.

pHformula Happekoorimine

Kontrollitud nahauuenduse hoolduskuur valitakse välja koos spetsialistiga. Esmalt on vaja viia läbi naha eelvalmistus ehk S.P. Test – naha taluvuse test, mis teeb nahale esmase kergkoorimise ja näitab naha vastupanu võimet hapetele. Spetsialist soovitab mitu hooldust ja missuguse intensiivsusega on vaja läbi viia ning kuidas hoolitseda naha eest koduste vahenditega järgmised 2 nädalat. Keskmise intensiivsusega hoolduste kuur on tavaliselt 3-4 hooldust 10-14 päevase vahega.

  • A.C.N.E. – Ainulaadne pHformula ACNE koostis on spetsiaalselt loodud, et kõrvaldada peamised akne ilmingud nagu komedoonid, põletikud, vistrikud ning ebatasane naha pind. Aktiivlahus läbistab tõhusalt poore, aidates lahustada sinna kogunenud mustust ning hoida kontroll all mikroobide vohamist aknele kalduvas nahas. Lahus pakub põletikuvastast leevendust koos tugeva keratolüütilise toimega, aidates normaliseerida probleemset nahka. See on suunatud hoidma ära 4 peamist tegurid, mis käivitavad akne: seborröa ehk rasu liigtootmine, hüperkeratinisation ehk liigsarvestumine, mikroobide kolonisatsioon (P. acne), põletik
  • A.G.E. pHformula A.G.E. lahused on spetsiaalselt välja töötatud kõrgetasemeliste vananemisvastaste nahauuendusprotseduuride läbiviimiseks, et kaotada naha tavapärased vananemismärgid nagu fotovananemine, pigmendimuutused, tuhm ja väsinud jume, pindmised ja keskmise sügavusega kortsud näol.
  • M.E.L.A. – Unikaalne pHformula „energiasavi“ koostis, mida kasutatakse MELA koorimise hoolduses on võimas hüperpigmentatsiooni puhul, et vähendada epidermises kogunenud melaniini. See pärsib tõhusalt melaniini tekitava ensüümi aktiivsust, stimuleerides samal ajal epidermise uuenemise ja seega kiirendab olemasoleva melaniini eemaldumist nahast. Tänu uuenduslikule ja väga tõhusale toimimisviisile saadakse märkimisväärseid ja nähtavaid tulemusi minimaalse riskiga nahale.
  • C.R. – Aktiivne ja tõhus taastav kompleks krooniline punetuse ja rosaatsea puhul. Spetsiaalselt sellise naha probleemi jaoks välja töötatud antimikroobne toime aitab vähendada punetust ning vähendab põletikke ja vistrikke.

Hinnad

NimiHindBuy
pHformula A.C.N.E. aknevastane (ainult näohooldus) 55
55
pHformula A.C.N.E. aknevastane (näohooldus + mask + massaaž) 72
72
pHformula A.C.N.E. aknevastane (näohooldus + mask) 63
63
pHformula A.G.E. vananemisvastane (ainult näohooldus) 63
63
pHformula A.G.E. vananemisvastane (näohooldus + mask + massaaž) 79
79
pHformula A.G.E. vananemisvastane (näohooldus + mask) 72
72
pHformula C.R. (näohooldus + mask + massaaž) 72
72
pHformula C.R. (näohooldus + mask) 63
63
pHformula C.R. punetus, kuperoosa ja rosaatsea hooldus (ainult näohooldus) 55
55
pHformula M.E.L.A pigmendilaikude eemaldamiseks (ainult näohooldus) 63
63
pHformula M.E.L.A pigmendilaikude eemaldamiseks (hooldus + massaaž) 76
76
UUDIS! pHformula V.I.T.A. C vitamiini (näohooldus + massaaž + peptide mask) 79
79
UUDIS! pHformula V.I.T.A. C vitamiini (näohooldus + massaaž) 71
71

Või täida palun vorm ja meie administraator võttab Sinuga ühendust!