Tööpakkumised

Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Otsime kaasahaaravat ja pühendunud meeskonnaliiget, kes jagab meie kirge esteetilise meditsiini valdkonnas ning soovib panustada klientide ilu ja enesetunde parandamisse.  Meie kliinik pakub mitmekülgseid iluravi ja kontuurplastika teenuseid, laserprotseduure ning keha ja meele teenuseid, kõik selleks, et toetada inimeste parimat elukvaliteeti.

Meie eesmärk on aidata inimestel saavutada terve, ilus ja nooruslik välimus, samal ajal toetades nende vaimset ja emotsionaalset heaolu. Meie meeskond töötab koos ühise eesmärgi nimel ning pühendub pidevale oskuste täiustamisele ja uute võimaluste otsimisele, et pakkuda klientidele tulemuslikke ja pikaajalisi lahendusi  ning toetada nende loomulikku ilu ja tervist.

DERMATOLOOG

Dermatoloog teostab nahaarsti vastuvõtte ning kaasnevaid dermatoloogi teenuseid.

Tööülesanded

  •  Patsientide vastuvõtt ja nõustamine
  •  Melior kliinikus pakutavate iluraviprotseduuride teostamine
  • Professionaalne klienditeenindus
  • Aktiivne tiimitöö ja panus kliiniku arengusse

Ootused kandidaadile

Meditsiiniline haridus
Registreeritud Tervishoiutöötajate registrisse.  Eesti, vene, inglise keele ja/või soome keele oskus

Eelnev töökogemus dermatoloogia valdkonnas

Omalt poolt pakume

Täistööajaga või osalise tööajaga tööd
Väärilist boonussüsteemi
Täiendõpet ja koolitusi
Kõike tööks vajaminevat
Kaasaegset töökeskkonda ja abivalmis meeskonda.

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressil:  melior@melior.ee

ESTEETILISE MEDITSIINI ÕDE / ILUSPETSIALIST

Esteetilise meditsiini õde teostab Melior kliinikus pakutavaid iluraviprotseduure ning viib läbi konultatsioone.

  • Melior kliinikus pakutavate iluraviprotseduuride teostamine (fotonoorendus, laserepilatsioon, keemilised koorimised, mesoteraapia, biorevitalisatsioon, täitesüstid, niidid

Meditsiiniline haridus (õendus)

Registreeritud Tervishoiutöötajate registrisse. Eesti, vene, inglise keele ja/või soome keele oskus. Eelnev töökogemus ilumeditsiini valdkonnas

Täistööajaga tööd

Kaasaegset töökeskkonda ja abivalmis meeskonda

Kandideerimiseks  saada oma CV ja  motivatsioonikiri aadressil: melior@melior.ee

Ootame Sind oma meeskonda!
0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi