Kliinikust

Kliinikust


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Melior Clinics on laia tegevusvaldkonnaga erakliinik

Melioris on ühe katuse all kokku saanud:
Esteetiline meditsiin
Toetame loomulikku ilu ning aitame noorusliku välimuse säilitamist ning taastamist. Tegeleme erinevate esteetiliste probleemide lahendamisega, et meie kliendid saavutaksid soovitud heaolu ning tugeva enesekindluse.
Laser- ja aparaatne kosmetoloogia
Meie seadmed on hästi valitud ning spetsialistid koolitaud, saavutamaks erakordseid tulemusi armide ravis, naha pinguldamise ja kontuuride taastamiseks, tüütuse karvade eemaldamiseks ning keha kontuuride kujundamiseks.
Kosmetoloogia
Pakume laias valikus hoolitsusi nagu happekoorimised, süstevaba mesoteraapia ja teisi kaasaegse kosmetoloogia tipplahendusi.
Keha ja meel
Meie valikus on lõõgastavaid ja ravivaid massaaži protseduure ning spetsialiste, kes aitavad klientidel lahendada erinevad probleeme nagu ülekaal ja erinevad vitamiinide ja mineraalide vaegused.

Lühitutvustus

Melior Clinics on pühendunud innovaatilisele ja individuaalsele lähenemisele esteetilises meditsiinis, tagades iga kliendi isikliku muutuse ja elukvaliteedi paranemise.
Oma tegevuses lähtume klientide rahulolust, professionaalsusest, oma meeskonna ühtsusest ja positiivsest õhkkonnast.

 

  • Me arendame ennast järjepidevalt;
  • Pakume uudsust nii oma preparaatides, kui protseduuride tehnikates;
  • Meie kliiniku õhkkond on soe ja külalislahke;
  • Oleme paindlikud ja avatud;
VAATA VIDEOT
Kliiniku galerii

Vaata lähemalt

TEGEVUSLOA NR: L04198

TEGUTSEMISKOHAD JA TEENUSED

1) HARJU MAAKOND, TALLINN, KESKLINNA LINNAOSA, LIIVALAIA TN 53 (2218018) 1) AMBULATOORNE ERIARSTIABI (MITTEKIRURGILINE ESTEETILISE MEDITSIINI TEENUS) 2) DERMATOLOOGIAALASED KONSULTATSIOONID
Oleme avatud

Esmaspäev – Reede
10:00 – 20:00

Laupäev
11:00 – 20:00

Pühapäev
11:00 – 19:00

Lilac-Demo-Powder-Img-1-Ps

Meie edulood peegeldatud numbritena

Pikaajaline kogemus, suur arv teenindatud kliente ning kõrge kliendirahulolu annab meile julguse ennast liigitada Eesti parimate kliinikute nimekirja.

Preparaadid ja seadmed

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi