Täitesüstid

Täitesüstid sobivad igas vanuses inimestele kes veel ilukirurgilist sekkumist ei soovi või kelle puhul pole see veel näidustatud. Täitesüstid aitavad juba olemasolevad kortsud kaotada ning nende süvenemise peatada.Täitesüstide suurimaks eeliseks on kättesaadavus igaühele. Protseduur on kiire ning esmane tulemus on kohe näha.

Täitesüsti mõju

Kasutame hüaluroonhappe baasil toodetud Revolax ja Stylage täitesüste. Kehaomase hüaluroonhappe erakordselt hea võime siduda naharakkudesse niiskust teeb ta väga oluliseks kauni jume ja kortsudeta naha jaoks. Üheks naha vananemise põhjuseks võibki pidada hüaluroonhappe tootmise langemise vananedes mistõttu muutub nahk kuivemaks ja kaotab oma elastsuse.

Miimika tagajärjel hakkab rabe nahk murduma, esmalt tekivad kurrud mis süvenedes muutuvad kortsudeks. Kortsude korrigeerimiseks süstitakse steriilne hüaluroonhappe geel soovitud kortsu alla, ehk tasandatakse see täites teda altpoolt. Taastades hüaluroonhappe tasakaalu ning täites kortsu alt täiteainega muutub nahk taas esmalt elastsemaks ning kõrvaldab ka juba olemasoleva kortsu, nii ei lase tal ka edasi süveneda.

Milliseid piirkondi saab täitesüstidega korrigeerida?

Täitesüste kasutatakse eelkõige näokortsude puhul, et anda näole tagasi värskus ja nooruslikkus. Levinud piirkond süstimiseks on otsmik, kuhu tekivad une- ja kurjusekortsud. Samuti lõdveneb nahk sageli põsesarnadel ja nina ümbruses (nasolabiaalvoldid). Paljudele naistele tekitab muret suu ümbrus, kuna sinna tekivad naerukurrud ning suunurgad vajuvad allapoole.

Huulte täitesüstid – huultele volüümi lisamiseks ja kontuuri andmiseks

Huulte täitesüstid sobivad igas vanuses naistele kes sooviks omale lopsakamaid huuli või kes sooviks oma huulte kontuuri parandada.Peamiseks põhjuseks miks huulte kontuuri või volüümi suurendada on huulte kadumine naeratades või huulte kitsenemine vananemise tõttu. Huulte suurendamine aitab mõningal juhul tasakaalustada ka näo üldist harmooniat. Hüaluroonhappe niisutava omaduse tõttu ei muutu huuled vanaks ja kortsuliseks ka pärast täiteaine järk järgulist kadumist. Huuled pigem taastavad oma originaalkuju. Süstitud hüaluroonhappe geel aktiveerib kollageeni tootmist, seega võivad huuled jääda ka loomulikult natukene täidlasemaks.

Kui kaua täitesüstide tulemus kestab?

Täitesüsti mõju kestab 6-18 kuud olenevalt kasutatud tootest, naha tüübist, piirkonnast ning ainevahetuse kiirusest. Täpsemat infot saate enne süsti meie kliiniku spetsialistilt.

Kellele see prodseduur sobiks?

Protseduur sobiks nii naistedele kui ka meestedele igas vanuses.

Vastunäidustused:

 • Rasedus ja rinnaga toitmine
 • Aktiivne herpes
 • Süstimispiirkonnas on aktiivne nahahaigus või põletik

Mida peab teadma?

 • Enne süstimist – süstitavalt piirkonnalt eemaldatakse meik ning soovi korral määritakse tuimestavat kreemi
 • Süstimise järgselt 2 – 3 päeva ei tohiks kasutada dekoratiivkosmeetikat, puudutada süstepiirkonda, ujuda või intensiivselt sportida
 • 2 nädalat ei tohi viibida pikalt päikese käes, külastada sauna

Millised tüsistused võivad tekkida?

Täitesüstid on küllaltki ohutud, kuid peab end siiski informeerima võimalikest riskidest. Levinumad kõrval nähud on allergiline reaktsioon ja väikesed kühmud, mis tekivad täidise ümberpaiknemisest naha all ning mis võivad mõnel juhul osutuda püsivateks. Samuti võib pärast süstimist tekkida kerge punetus, lokaalne turse või valu.

Tüsistuste vältimiseks tuleb pöörduda vaid oma ala spetsialisti poole, kellel on vastav haridus ja kogemused. Meie juures töötab oma ala parim arst.

Hinnad

NimiHindBuy
Täitesüsti lahustamine (Hüaluronidaas) 87
87
Täitesüstid huultele (Juvederm Ultra Smile) 1 preparaadi hind 223
223
Täitesüstid huultele (Revolax Deep) 1 preparaadi hind 215
215
Täitesüstid huultele (Revolax Fine) 1 preparaadi hind 215
215
Täitesüstid huultele (Stylage Special Lips) 1 preparaadi hind 231
231
Täitesüstid Revolax Sub Q (lõuajoone korrigeerimine) 2 preparaadi hind 350
350
Täitesüstid Teosyal Redensity II (silmaaluste täitmine) 1 preparaadi hind299
299

Või täida palun vorm ja meie administraator võttab Sinuga ühendust!  Klientide tagasiside

  Suurepärane töö!

  Tahan tänada Marinat nii ilusate huulte eest! Tulemus on just selline nagu olen seda soovinud. Ülimalt rahul! Marina on lihtsalt parim!

  Loomulik tulemus

  olen ülimalt rahul oma huultega! ilus kuju, huuled lopsakad ja näevad nii loomulikud välja. AITÄH!

  Anu

  Huulte suurendamine

  Meeldis nii erihind ja kogenud Arst Soovitan kindlasti sõbrannadele. 5++++

  Eve