Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Belotero

325 - 525

Üheks vananemise märgiks on see, et huuled kaotavad oma loomulikku mahtu, on kortsus ja kuivad ning huulte kontuurid muutuvad häguseks.

Loomulikult ei ole üksnes ealised iseärasused huulte täitsesütide kasutamise põhjus. Täitesüstide kasutamine on populaarne ka noorte seas, kes on sündinud huulte asümeetria, ebaproportsionaalse üla ja alahuulega või hägusate kontuuridega ning soovivad seda parandada. Täitesüstid on toetavaks lahenduseks erinevate murede lahendamisel ja soovitud ilu saavutamisel.

Belotero® kohandatud tootevalik aitab taastada huulte mahtu ja kuju holistiliselt, arvestades iga patsiendi individuaalsust.

SKU: 1-filler-belo Kategooriad: ,

Kirjeldus

Belotero® pakub laia valikut hüaluroonhappe täitesüste, mis võimaldab saavutada loomulikke tulemusi. Belotero kohandatud tootevalik aitab täita kortse ning taastab mahtu holistiliselt, arvestades iga patsiendi individuaalsust.

Täitesüstide loomulik välimus on Belotero® täpse teaduse tulemus. Cohesive Polydensified Matrix® tehnoloogia tagab püsiva efekti nahas ning arvestab näoliigutusi, et tagada loomulik välimus. Filler toimib nagu mesi, imbudes läbi käsnja struktuuri ja täites nii väiksemaid kui ka suuremaid tühimikke. See võimaldab filleril matkida koe käitumist, arvestades liigutusi ja väljendusi, et tulemus oleks võimalikult naturaalne. Lai valik fillereid aiatab valida individuaalsetele vajadustele kohandatud raviprotokolli.

Volume 2x1ml – näo prinksuse taasamine põskedel, lõual. Sügavate nina ja suuümsurse kortsude täitmine.

Intense 1ml- Kurrud ja sügavad kortsud näiteks suu ja ninaümbruse kortsud. Huulte rõhutamine ja täitmine.

Balance 1ml– Keskmise suurusega näokotsude ja kurdude täitmine. Suunurkadest lähtuvad kortsud.

Soft 1 ml– peenete kurdude nt. suuümbruse kortsude silumine

Revive 1ml- Vananeva näonaha elastsuse, prinksuse ja niiskussisalduse parandmine. Peenete ning pindmiste kortsude täitmine.

Lip Contour 0,6 ml: Huulte äärejoone taastamiseks ja kuju muutmiseks. Toode sisaldab lidokaiini, mis vähendab valu taset ja tagab patsiendile meeldiva protseduuri.

Lips Shape 0,6 ml:  Belotero Lips Shape on hüaluroonhappe on täiteaine, mis lisab mahtu ülemistele ja alumistele huultele. Lisaks saab seda kasutada koos Belotero Lips Contour’iga, et saavutada täiuslik tulemus ja lummav naeratus.

Näidustused:

 • Huulte volüümi suurendamine
 • Õrna huulepinna siledus

Tulemust on näha kohe peale protseduuri ning tulemus püsib 4-6 kuud.

Vastunäidustused:

 • Teadaolev allergia hüaluroonhappe või mõne preparaadis sisalduva toimeaine osas
 • Onkoloogilised haigused, keloidarmid, aktiivsed põletikud, ka herpes
 • Raseduse ja imetamine
 • Äge infektsioonhaigus
 • Üldhaigused (langenud immuunsus, palavik,rasked lihashaigused)
 • Katkine/traumeeritud/ põletikuline nahk süstitavas piirkonnas, keloidarmid, aktiivne herpes

Protseduuri kestvus:

kuni 60 min.

Peale protseduuri: 

Taastumine on üldiselt kiire. Võib esineda kerget punetust, naha tundlikkust ja turset. Vajadusel võib kasutada jääkotti süstitud piirkonnas.

 • Paar tundi peale süstimist mitte heita pikali, samuti mitte puudutada süstitud piirkonda.
 • Alkoholi tarbida ei ole soovitatav vähemalt 24 enna ja  pärast protseduuri.
 • Raske spordiga ei ole soovitatav tegeleda kuni 48 h pärast süstimist.
 • Saunas ja kuumas vannis käimist vältida vähemalt 7  päeva.
0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi