Shop

Shop


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

F-HAIR MEN

129516

F-HAIR MEN sobib nii meestele kui ka naistele, kellel esineb juuste väljalangemist või androgeenset alopeetsiat.

Description

F-HAIR MEN ravib tõhusalt alopeetsiat peptiidide, kasvufaktorite, orgaanilise räni, pantenooli ja hüaluroonhappe seguga. See säilitab juuksefolliikulite tüvirakkude (HFSC) aktiivsuse, moduleerib DHT-d 5-alfa-reduktaasi aktiivsuse inhibeerimise kaudu, stimuleerib rakuvälise maatriksi uuendamist ja ankurvalkude sünteesi ning vähendab põletikulisi tsütokiine.
Atsetüültetrapeptiid-3 on väga uuenduslik toimeaine, mis ühendab patenteeritud nelja aminohappega biomimeetilise peptiidi ja rohkesti biohaniini A sisaldavat punase ristiku ekstrakti. Selle tõhusus põhineb nende kahe koostisosa kombineeritud toimel, mis võimaldab otsest toimet DHT-le, takistab juuste tsükli lühenemist ja juuksefolliikulite kängumist ning parandab juuksesibulat ümbritseva naha papillaarkihi rakuvälise maatriksi valke, et tagata parem ankurdamine peanahas. Samuti ennetab see põletikku, mis on juuste väljalangemist soodustav tegur.

Indications:

 • Damaged hair ( brittle, dull, split ends)
 • Premature greying
 • Dry and itchy scalp
 • Several problems caused by hormonal fluctuations
 • Mikrotsirkulatsiooni parandamine.

Result:

F-HAIR MEN sobib nii meestele kui ka naistele, kellel esineb juuste väljalangemist või androgeenset alopeetsiat. See on ohutu, minimaalselt invasiivne ja annab nähtavaid tulemusi vaid mõne protseduuriga.Stimuleerib juuste kasvu.Ennetab juuste väljalangemist ja hallinemist.
Niisutab ja toidab.

Duration of the procedure:
up to 60 min.

After the procedure:

The recovery period from the procedure is quick, and after the treatment you may feel a slight sensitivity and redness on the scalp, which subsides within a day or two. Avoidance of sun exposure and use of strong cosmetic products on the scalp is recommended.
We recommend avoiding extreme temperatures, saunas, steam baths, hot drinks, sunbathing or any direct exposure to the sun, swimming in pools or open water for up to 7 days to rule out infection.

Procedure cure:

Esmane kuur on 10 hooldust, protseduuride vahe 1 nädal.
Säilitushooldus üks kord iga 4 nädala järel.

What to combine with:

Plasmateraapia ja toidulisandid ning hairboom on kõik meie kliinikus olevad protseduurid mida saab kombineerida, et saavutada häid tulemusi ka väga raskete peanaha ja juuste seisundite korral.

0
  0
  Shopping cart
  Your shopping basket is emptyBack to shop