Shop


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

F-HAIR

96320

Revolutsiooniline juuksekasvu hooldus, mis on mõeldud juuksefolliikulite stimuleerimiseks, juuste tiheduse parandamiseks ja terve juuksekasvu edendamiseks. See uuenduslik hooldus kasutab täiustatud tehnoloogiate ja kõrgefektiivsete koostisosade kombinatsiooni, et tagada tõhusad ja pikaajalised tulemused.

Description

F-HAIR sisaldab ainulaadset segu erinevatest koostisainetest, mis töötavad koos juuksefolliikulite toitmiseks ja stimuleerimiseks. Need koostisained aitavad parandada peanaha vereringet, soodustavad uut juuksekasvu ja tugevdavad olemasolevaid juuksekarvu. Töötlemisel kasutatakse meso-nõelade tehnikat, mis hõlmab väikese koguse lahuse mikrosüstimist otse peanahka. See tagab, et lahus viiakse täpselt sinna, kus seda vaja on, mis tagab maksimaalse tõhususe. F-HAIR sobib nii meestele kui ka naistele, kellel esineb juuste väljalangemist või hõrenemist. See on ohutu, minimaalselt invasiivne ja annab nähtavaid tulemusi vaid mõne protseduuriga. Regulaarse kasutamise korral võivad patsiendid oodata juuste tiheduse, tekstuuri ja üldise kvaliteedi paranemist.
Kui otsite ohutut ja tõhusat viisi juuste väljalangemise, hõrenemise või muude juustega seotud probleemide lahendamiseks, on F-HAIR ideaalne lahendus.

Indications:

 • Damaged hair ( brittle, dull, split ends)
 • Premature greying
 • Dry and itchy scalp
 • Several problems caused by hormonal fluctuations
 • Mikrotsirkulatsiooni parandamine.

Result:

Stimuleerib juuste kasvu.Ennetab juuste väljalangemist ja hallinemist.
Niisutab ja toidab.

Duration of the procedure:
up to 60 min.

After the procedure:

Protseduurist taastumisperiood on kiire, pärast ravi võib tunda peanahal õrna tundlikkust ja kerget punetust, mis taandub päeva või kahe jooksul. Soovitav on vältida päikese käes viibimist ja tugevatoimeliste kosmeetikatoodete kasutamist peanahal.
We recommend avoiding extreme temperatures, saunas, steam baths, hot drinks, sunbathing or any direct exposure to the sun, swimming in pools or open water for up to 7 days to rule out infection.

Procedure cure:

Esmane kuur on 10 hooldust, protseduuride vahe 1 nädal.
Säilitushooldus üks kord iga 4 nädala järel.

What to combine with:

Plasmateraapia ja toidulisandid ning hairboom on kõik meie kliinikus olevad protseduurid mida saab kombineerida, et saavutada häid tulemusi ka väga raskete peanaha ja juuste seisundite korral.

0
  0
  Shopping cart
  Your shopping basket is emptyBack to shop