Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Lipolüütik Dr. Lipo V

110 - 290

Kiire tulemus. Lisahooldus nahale. Minimaalne tundlikkus.  Pikaajaline efekt. Protseduur võimaldab vähendada rasvakihti 5-6 cm, parandada naha seisundit.

Ravim on ette nähtud topeltlõua, põskede ja näo korrigeerimiseks. Lisaks sellele, et lipolüütik eemaldab soovimatu rasva ladestuse, parandab see ka naha kvaliteeti ja taastab ainevahetust kudedes.

SKU: 6-salen-lipo-drlipo-V Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Efektiivne lipolüütikum näole. Dr.Lipo Plus V-d kasutatakse näo esteetilises teraapias selgete ja kaunite näokontuuride moodustamiseks. Ravimit süstitakse naha alla, misjärel rasvarakud lagundatakse ja eemaldatakse ainevhetuse kaudu kehast. Piirkond, kus süsti tehti, on edaspidi vähem vastuvõtlik rasvade kogunemisele süstitud piirkonnas.

Peamised eelised: Ravim on võimeline lagundama kuni 5 cm paksuseid rasvakihte, eemaldades rasva kiiresti ja tõhusalt. Sellel on tõstev toime lõua ja kaela V-tsoonile ning stimuleerib ka tervete rakkude taastumist, mis on vajalik naha noorendamiseks.

Koostisained: Phosphatidylcholine, Naatrium Deoksükolaat, EGF,Carnitine,Acetyl Hexapeptide-8,  Palmitoyl Tetrapeptide 4, Nicotinoyl Tripeptide-1, 1,2-Hexanediol, vitamiin C, B2, B3, B12.

Fosfadikloor on inimorganismis kõige olulisem ja vajalik fosfolipiid. Fosfatidüülkoliini lisamine hõlbustab rasva emulgeerimise pisikesteks osakesteks, võimaldades rasva imendumist ja transporti.

Deoksükoolhape – hävitab füüsiliselt adipotsüütide rakumembraani, põhjustades rasvarakkude apoptoosi.

Vastunäidustus:

 • Allergiline reaktsioon tootele;
 • Rasedus ja imetamine
 • Epilepsia ja autoimmuunhaigused;
 • muud ägeda kuluga kroonilised haigused;
 • Põletikuliste protsesside esinemine;
 • Nahadefektide olemasolu (herpes ja ekseem).

Protseduuri kestvus:

kuni 30 minutit

Protseduuri info:

24 tundi enne protseduuri mitte tarvitada verd vedeldavaid ravimeid nagu Aspirin, Ibuprofen. Üldiselt võiks tervislikult toituda ja tarbida piisaval hulgal vett. Alkoholi ei ole soovitatav tarbida päev enne protseduuri.

Peale protseduuri:

Soovitame aktiivset ja tervislikku eluviisi ning rohke vee tarbimist. Tarbige vähemalt nädala jooksul 2-2,5 liitrit vett päevas. Vältige 48 tunni jooksul verd vedeldavaid ravimeid nagu Aspirin, Ibuprofen. Tursete tekkimisel ärge kasutage külmakotti.  Vältige 48 tundi alkoholi tarvitamist. Peale protseduuri ei soovita teha 8 h kuuma vee protseduure.  Vältige nädal peale protseduuri intensiivset füüsilist pingutust. Vältige sauna, sporti ja massaaži kuni turse taastumiseni. Maksimaalsed tulemused on nähtavad 6-8 nädala möödudes.

Soovituslik protseduuride kuur:

Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitatav protseduuri korrata 3-6 korda 3-4-nädalase intervalliga.

Millega saab protseduuri kombineerida?

Näo massaaž, toidulisandid Super Dren. Küsi rohkm infot protseduuride kohta meie spetsialistidelt.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi