Shop

Shop


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

V Metal facial care

89297

V Metal facial care on teaduslikult väljatöötatud ilurituaal, mis parandab naha struktuuri alates esimesest kasutuskorrast. Näohooldus on sobiv iga nahatüübi jaoks ja on eriti populaarne valik kiire elutempoga meeste seas!

SKU: 9-vmetall Categories: ,

Description

See on uusim ilurituaal kosmetoloogias. Protseduur on mõeldud naha ohutuks noorendamiseks. V Metall skin System on kohese tulemusega ja valutu. Teaduslikult väljatöötatud ilurituaal, mis parandab naha struktuuri alates esimesest protseduurist. Näohooldus on sobiv iga nahatüübi jaoks.

Kaks loodusliku päritoluga hapet, mis suudavad optimeerida naha tekstuuri ilma epidermist ärritamata ja kahjustamata. Tänu rasutootmise normaliseerimisele protseduuri käigus paraneb naha seisund kohe, nahk muutub erksamaks ja elastsemaks.

• Piimhape 0,1-3%

• Mandelhape 0,1-5%

Pärast maski pealekandmist muutub nahk väga vastuvõtlikuks Metall Hydro seerumile, mis toidab sügavalt rakke, parandades rakuvälise maatriksi kvaliteeti ning andes kohese ja pikaajalise tasandava efekti.

V Metall Skin System hooldus sobib lisaks näole ka kaelale ja dekolteele. Alates esimesest näohooldusest on näha tulemusi ja parimad tulemused saavutatakse näohoolduse kuurina.

Duration of the procedure: 

up to 45 minutes.

Procedure info: 

Peale esimest näohooldust on:

– naha kvaliteedi märgatav paranemine
– naha tekstuuri märgatav paranemine
– sära

Pärast näohoolduse kuuri:

– Pingul nahk
– Elastsem nahk
– Vähem kortse

After the procedure: 

Peale protseduuri soovitame tarbida vett ning vältida päevitamist ja teisi kosmeetilisi protseduure vähemalt seitse päeva. Soovitame kasutada päikesekaitsekreemi.

Recommended course of procedures:

V-metall hooldust soovitame läbida kuurina, et saavutada pikaajaline tulemus. Parim tulemus on saavutatav juba 2-4  protseduuri järel. Protseduuride vahele soovitame jätta 2-4 nädalat.

What can be combined with the procedure?

V-metall protseduur sobib suurepäraselt erinevate kontuurplastika protseduuride ettevalmistamiseks. Lisaks sobib protseduuri kombineerida ka teiste meie valikus olevate aparaatsete ja süsteprotseduuridega, et saavutada pikaajaline tulemus ning nooruslik ja värske välimus.

0
    0
    Shopping cart
    Your shopping basket is emptyBack to shop