Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

V Metall näohooldus

95 - 105

V Metall näohooldus on teaduslikult väljatöötatud ilurituaal, mis parandab naha struktuuri alates esimesest kasutuskorrast. Näohooldus on sobiv iga nahatüübi jaoks ja on eriti populaarne valik kiire elutempoga meeste seas!

SKU: 9-vmetall Kategooriad: ,

Kirjeldus

See on uusim ilurituaal kosmetoloogias. Protseduur on mõeldud naha ohutuks noorendamiseks. V Metall skin System on kohese tulemusega ja valutu. Teaduslikult väljatöötatud ilurituaal, mis parandab naha struktuuri alates esimesest protseduurist. Näohooldus on sobiv iga nahatüübi jaoks.

Kaks loodusliku päritoluga hapet, mis suudavad optimeerida naha tekstuuri ilma epidermist ärritamata ja kahjustamata. Tänu rasutootmise normaliseerimisele protseduuri käigus paraneb naha seisund kohe, nahk muutub erksamaks ja elastsemaks.

• Piimhape 0,1-3%

• Mandelhape 0,1-5%

Pärast maski pealekandmist muutub nahk väga vastuvõtlikuks Metall Hydro seerumile, mis toidab sügavalt rakke, parandades rakuvälise maatriksi kvaliteeti ning andes kohese ja pikaajalise tasandava efekti.

V Metall Skin System hooldus sobib lisaks näole ka kaelale ja dekolteele. Alates esimesest näohooldusest on näha tulemusi ja parimad tulemused saavutatakse näohoolduse kuurina.

Protseduuri kestvus: 

kuni 45 minutit.

Protseduuri info: 

Peale esimest näohooldust on:

– naha kvaliteedi märgatav paranemine
– naha tekstuuri märgatav paranemine
– sära

Pärast näohoolduse kuuri:

– Pingul nahk
– Elastsem nahk
– Vähem kortse

Peale protseduuri: 

Peale protseduuri soovitame tarbida vett ning vältida päevitamist ja teisi kosmeetilisi protseduure vähemalt seitse päeva. Soovitame kasutada päikesekaitsekreemi.

Soovituslik protseduuride kuur:

V-metall hooldust soovitame läbida kuurina, et saavutada pikaajaline tulemus. Parim tulemus on saavutatav juba 2-4  protseduuri järel. Protseduuride vahele soovitame jätta 2-4 nädalat.

Millega saab protseduuri kombineerida?

V-metall protseduur sobib suurepäraselt erinevate kontuurplastika protseduuride ettevalmistamiseks. Lisaks sobib protseduuri kombineerida ka teiste meie valikus olevate aparaatsete ja süsteprotseduuridega, et saavutada pikaajaline tulemus ning nooruslik ja värske välimus.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi