Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

ACTIVE nahka aktiveeriv seerum 30ml

70

3 makset 23.33€ kuus, ilma lisatasudeta.Modena

pHformula ACTIVE FORMULA nahka aktiveeriv seerum toimib kui kodune igapäevane mini-happehooldus, mis aitab võidelda kõigi enamlevinud nahaprobleemide vastu. 

Kui tahad, et Sinu kodune nahahooldus oleks efektiivsem ja toimiv, siis soovitame  pHformula ACTIVE nahka aktiveerivat seerumit. See käivitab nahauuenemise protsessid ja nahahoolduse eesmärgid saavad kiiremini täidetud!

pHformula A.C.T.I.V.E. formula on spetsiaalselt välja töödatud nahka aktiveeriv seerum, mis aitab kõigi nahatüüpide nahaprobleeme normaliseerida. Seerum toimib kui kodune igapäevane mini-happehooldus, mis aitab võidelda kõigi enamlevinud nahaprobleemide vastu.

Tõhus kodune happehoolduse seerum:

 • Enneaegselt vananeva naha noorendamiseks
 • Hüperpigmentatsiooni vähendamiseks
 • Probleemsele nahale akne korral
 • Rosaatsea ja krooniliselt punetava naha korral
SKU: active Kategooriad: ,

Kirjeldus

pHformula Active Formula on spetsiaalne nahka aktiveeriv seerum, mis aitab taastada ja stimuleerida naha normaalset ja tervet toimimist ja vähendada erinevaid nahaprobleeme. Active kiirendab naha uuenemist, on kergelt kooriva toimega ning aitab parandada seeläbi toimeainete nahka imendumist nii seerumi enda aktiivainete tõhusaks toimimiseks kui ka teiste koduhooldustoodete efektiivsuse parandamiseks.

Active on nahka aktiveeriv seerum, mis:

 • Normaliseerib kõiki naha omadusi ja kõrvalekaldeid “normaalsusest”
 • Soodustab nahahooldustoodete toimeainete imendumist ja efektiivsemalt toimimist
 • Kiirendab naharakkude uuenemist
 • Kaitseb nahka antioksüdandina vabade radikaalide kahjustuste eest
 • Kiirendab naha paranemist
 • Aitab säilitada naha pikaajalist niisutatust
 • Parandab naha elastsust
 • Pinguldab ja noorendab
 • Ühtlustab nahatooni

ACTIVE Formula salongihoolduste toetajana

pHformula ACTIVE on oma olemuselt unikaalne seerum, mis on välja töötatud toetama pHformula nahauuendushoolduste ehk uue põlvkonna happehoolduseid. Active kiirendab naharakkude uuenemist ja aitab parandada ja säilitada salongihoolduste tulemusi. Ennetab vabade radikaalide tekitatud kahjustusi naharakkudele ja aitab säilitada naha niisutatust.

Active on koduseks kasutamiseks mõeldud nahka aktiveeriv seerum, mis aitab hoida salongihoolduse käigus mõjutatud naha funktsioonid aktiivsena ka salongihoolduste vahepealsel ajal. Soovitame Active Formula seerumi kasutamist  igal õhtul vähemalt 2 nädalat enne professionaalseidnahahoolduseid, et valmistada nahk ette ja saavutada salongihooldusest veelgi paremaid tulemusi.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi