Appi, kortsud!

Appi, kortsud!


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5
Blogi

Appi, kortsud! Ilu- luubi all- täitesüstid, niidid ja operatsioonid

Kuigi vananemine on ilus ja loomulik osa elust, mida ei peaks kartma ega häbenema, võib esimeste vananemisilmingute tekkimine siiski põhjustada frustratsiooni.

Isegi kui teised ei pruugi esialgu märgata vananemise märke, võib igaüks ise koheselt täheldada häirivaid muutusi. Veel mõni aeg tagasi oli naha lõtvumine ja kortsude tekkimine lihtsalt osa vananemisprotsessist, millega tuli leppida. Tänapäeval aga on meil võimalik kasutada erinevaid meetodeid, et oma enesetunnet parandada ja vananemise märke edasi lükata.

Kuid mitte ainult vananemisprotsess ei mõjuta meie ilu- ja noorusiootusi, vaid suur roll on ka sotsiaalmeedial, kus filtreeritud ilu saab tõmmata üle ka reaalse elu.

“Alles siis, kui kortsud või naha lõtvumine on häirinud juba pikemat aega, tuleks sellele tähelepanu pöörata,” Vaatame lähemalt kolme võimalust vananemisilmingutega võitlemiseks – täitesüstid, pinguldavad niidid ja operatsioonid.

Kõik need meetodid on mõeldud vananemismärkide parandamiseks või kõrvaldamiseks. Kergemate muutuste korral võib abi olla ka mesoteraapiast, biotevitalisatsioonist või bioremodelleerimisest.

Pinguldavate niitidega on võimalik tõsta näoovaali, korrigeerida lõuajoont ning tõsta alla langevaid lauge. Need on sobilikud 40-50-aastastele. Pinguldavad niidid on lihtne, ohutu ja kõige tõhusam mittekirurgiline näopingulduse meetod. Niidid on valmistatud polüpiimhappest ning need sobivad inimese nahaga täielikult kokku.

Mesoniidid tõstavad ja vormivad näokuju, muutmata seda, ning aitavad parandada ja tugevdada naha struktuuri. “Struktuuri loomiseks kasutatavate mesoniitide paigaldamisel kasutame tuimestavat kreemi, pinguldavate niitide paigaldamisel teeme tuimestava süsti tõstvasse punkti ja kanüüli abil viime niidi soovitud kohta, kust tõstmist alustame. ” Pärast protseduuri võib esineda esimestel päevadel tugevat pingul tunnet, hellust ja kerget turset ravitud piirkonnas.

Täitesüstidega saab täita nii pindmisi kui ka sügavaid kortse, suurendada huuli, parandada põsesarnu ja meelekohti, vormida lõuajoont, täita silmaaluseid ja korrigeerida kergemaid nina kõverusi. Täitesüstid on enamasti mõeldud vananemisilmingute ehk esmaste kortsude likvideerimiseks alates 30.-35. eluaastast.

Fillerite süstimisel kasutatakse naha tuimestamiseks kreemi, hüaluroonhappe täitesüstimist teostatakse nii nõela- kui ka ohtlikes piirkondades (otsmik, meelekohad, nina, silmaalused, nasolabiaalkortsud) kanüüliga. “Filleri tugevuse valime vastavalt probleemsele piirkonnale ja kliendi naha omapärast.”  Peale täitesüstide tegemist võib esineda hematoome ja turset, mis mööduvad paari päeva jooksul.

“Esteetilise meditsiini protseduurid on samm enne operatsioonile minekut ehk, kui soovitud tulemust ei ole võimalik niitide või täitesüstide abil saavutada, näiteks tugevalt lõtvunud naha või suure riski tõttu, siis tuleb appi ilukirurgia.” Oluline on leida endale sobiv spetsialist, kes hindab naha seisundit, arvestades ka näokuju, naha ja nahaaluskoe paksust, elastsuse kadu, et otsustada, millises piirkonnas kasutada fillereid või hoopis mesoniite. Need on protseduurid, millega on võimalik ilulõikusi aastaid edasi lükata.

Täna on klientide eelistatuimaks valikuks täitesüstid ehk fillerid, sest niitide kasutamine on alles viimaste aastate võimalus ja paljude jaoks uus ning hirmutav.  Näitena on hea siinkohal kirjeldda hiljuti filleriga korrigeeritud nina juhtumit. “Kliendil oli ninajuurel tugev lohk ning klient tundis ebakindlust fotodel küljeprofiilis. Kuna filleriga nina ebatasasuse täitmise tulemus oli kohe nähtav ja peale protseduuri peegli ulatamist oli klient pisarais, et aastaid häirinud ja ebakindlust tekitanud probleem sai poole tunniga likvideeritud. ”

“Ilukirurgile suuname kliendid tavaliselt siis, kui on tugev laugude lõtvus ning üleliigne nahk lamandab ripsmeid või kui nahalõtvust on niitidega tõstmiseks põsepiirkonnas rohkem kui 1,5 cm. Põhjuseks on see, et kuna me ei eemalda üliigset nahka, jätaks see niidiga üleliigsest nahast nn “krooked” .

Konsultatsioonid Melior kliinikus on tasuta ning annavad suurepärase võimaluse enda ilu eest hoolitsemiseks ning spetsialistiga võimaluste kaardistamiseks. See on aeg, mil saate rääkida oma soovidest ja muredest ning saada professionaalset nõu, millised protseduurid võiksid teie jaoks sobida. Spetsialist hindab teie naha seisundit ning arutab koos teiega, millised võimalused on parimad teie ilueesmärkide saavutamiseks. Ärge kartke küsida ja uurida, see on teie ilu ja enesetunde küsimus ning meie meeskond on siin, et teid toetada.

Kristel Annuk,

Melior Clinics

Esteetilise meditsiini õde/ Iluspetsilist

Online broneerimine (saloninfra.ee)

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi