Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Mesoniidid

29 - 390

Mesoniitide paigaldamine on mittekirurgiline näonaha pinguldamine. Protseduuri algne idee on üle võetud idamaa akupunktuuri ravist. Mesoniidid on bioresorbeeruvad (nahas imenduvad) toestavad niidid, mis spetsiaalsete nõeltega viiakse nahka. Polümeermaterjalist niite on kirurgias kasutatud juba enam kui 35 aastat. Protseduur on aegumatu klassika esteetikas.

SKU: 5-lift-niid Kategooria:

Kirjeldus

Mesoniidid on steriilsed nahakoega ühilduvad polümeermaterjalist valmistatud kirurgilised haavaniidid, mis viiakse nahaalustesse kudedesse spetsiaalse nõela abil. Polümeermaterjalist niite on kirurgias kasutatud juba enam, kui 35 aastat.

Peamiselt kasutatakse mesoniite silmaaluste naha toonuse ja lõtvuse parandamiseks ja kaela naha pingulduseks.  Kuid niite võib paigaldada mis tahes kehaosas naha toonuse parandamise eesmärgil (dekoltee, käevarred, kõht, reied, põlved, tuharad, naba piirkond jne). Mesoniitide toimel toimub nahas kollageeni stimulatsioon.  Niidid lahustuvad loomulikult ja imenduvad pärisnaha kihti enamasti 3–6 kuu jooksul, sõltuvalt niidi tüübist ja paksusest. Mesoniidid loovad naha alla nii-öelda toestava karkassi, mille ümber hakkab moodustuma uus kollageen ja seeläbi toimub naha pinguldus. Naha tekstuur muutub paremaks, elastsemaks, vähenevad kortsud ja naha lõtvus.

Tulemus:

 • Pinguldavad nahka
 • Muudavad naha elastsemaks
 • Parandavad naha tekstuuri
 • Siluvad kortse
 • Ühtlustavad nahatooni

Vastunäidustused: 

 • Onkoloogilised haigused, keloidarmid, aktiivsed põletikud, sh herpes.
 • Antibiootikumiravi ajal protseduuri ei tehta.
 • Raseduse ja imetamine
 • Ägedas staadiumis haigused, sh ka külmetus ja palavik

Protseduuri kestvus: 

60 minutit.

Protseduuri info: 

Enne protseduuri kantakse nahale tuimestav kreem, mis muudab protseduuri vähem valulikuks.

Päev enne protseduuri ei ole soovitatav tarbida alkoholi.  Kui tarvitate ravimeid, siis andke sellest teada enne protseduurile tulekut. Soovitame mitte tarvitada verd vedeldavaid ravimeid vähemalt 1 nädal enne protseduuri (sh Aspirin, Hjertemagnyl), samuti soovitame mitte tarbida kalaõli ja E-vitamiini sisaldavaid toidulisandeid 1nädala jooksul enne protseduuri.

Peale protseduuri: 

Meigitooteid mitte kasutada vähemalt 12 tundi pärast protseduuri. 4 tunni jooksul pärast protseduuri mitte heita pikali, samuti mitte puudutada töödeldud piirkonda infektsiooni vältimiseks. Masseerimist ja teisi protseduure töödeldud piirkonnas vältida vähemalt 2 nädalat. Alkoholi tarbida ei ole soovitatav vähemalt 1 päeva jooksul pärast protseduuri. Intensiivse spordiga ei ole soovitatav tegeleda kuni 1 nädal pärast protseduuri, kuna see soodustab uute hematoomide ja tursete teket. Saunas ja kuumas vannis käimist vältida vähemalt 2 nädalat. Päevitamist vältida 2 nädalat.

Pärast protseduuri võib esineda turset, verevalumeid, naha tundlikkust või tundetust, mis kaovad enamasti 7–10 päeva möödudes. Vajadusel võib töödeldud piirkonnas kasutada külmakotti, sinikate leevendamiseks näiteks arnikat sisaldavat geeli ja võtta ka valuvaigistit.

Mesoniitide protseduuri mõju on nähtav 2–3 nädala pärast ning tulemused paranevad järkjärgult paari kuu jooksul. Tulemused on individuaalsed ja  püsivad kuni üks aasta.

Soovituslik protseduuride kuur:

Parima tulemuse saavutamiseks tasub protseduuri korrata sõltuvalt piirkonnast 2-5  korda, 3-4 kuuliste vahedega.

Millega saab protseduuri kombineerida?

Täitesüstid, botuliinsüstid, mesoteraapia, plasmateraapia, biorevitalisatsioon

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi