Mitte-invasiivne Rasvaimu

Mitte-invasiivne Rasvaimu


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5
Blogi

Mitte-invasiivne Rasvaimu: Kaasaegne viis keha vormimiseks kiire taastumisega!

Üle maailma vaevlevad paljud inimesed üleliigse rasva ja sellest tuleneva ebamugavuse ja ebakindlusega. Võib öelda, et see on üks levinumaid esteetilisi muresid, millega inimesed silmitsi seisavad. Olgu sellesks  jonnakad  “lisakilod” kõhul,  või ärritav topeltlõug – rasvumine ja selle tagajärjed mõjutavad paljusid inimesi igal pool maailmas.

Statistika näitab, et ülekaalulisus ja rasvumine on üha kasvav probleem. Näiteks, vastavalt Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) andmetele, oli 2016. aastal üle maailma ligikaudu 1,9 miljardit täiskasvanut ülekaalulised. See tähendab, et umbes 39% täiskasvanutest olid ülekaalulised ja 13% olid rasvunud.

Lisaks numbrilistele andmetele on ka palju neid inimesi, kellel on piirkondi, kus nad sooviksid olla saledamad või kus neil on rasva, mis tundub olevat jäänud paigale, hoolimata tervislikest eluviisidest. See võib põhjustada psühholoogilist stressi, vähendada enesekindlust ja mõjutada üldist elukvaliteeti.

Ebamugavus, mida põhjustab rasvumine või kangekaelne rasv, võib väljenduda mitmel viisil, alates raskustundest liikumisel kuni enesetunde puudumiseni enda kehas. Lisaks võib see mõjutada ka inimese suhteid, enesekindlust ning üldist emotsionaalset ja vaimset heaolu.

Seega, mitte ainult füüsilised, vaid ka emotsionaalsed ja psühholoogilised tagajärjed teevad tüütu rasva probleemiks, mis mõjutab paljusid inimesi üle maailma. Selles valguses on arusaadav, miks mitte-invasiivne rasvaimu on muutumas üha populaarsemaks valikuks neile, kes soovivad saada heasse vormi ning olla enesekindlamad.

Kui oled tundnud, et sul on tülikas rasv, mis kuidagi lihtsalt ei kao, hoolimata trennidest ja dieetidest?

Ära muretse, sa pole sellega üksi. Paljud meist seisavad silmitsi sarnase väljakutsega. Siin tulebki mängu mitte-invasiivne rasvaimu – kaasaegne lahendus, mis võimaldab vabaneda kangekaelsest rasvast ilma operatsioonita.

Mis see täpselt on?

Mitte-invasiivne rasvaimu on meetod, mis võimaldab eemaldada soovimatud rasvakogumid ilma operatsioonita. Kui traditsiooniline rasvaimu hõlmab lõikust ja taastumisaega, siis mitte-invasiivsed meetodid kasutavad külma, soojust, helilaineid või süste, et hävitada rasvarakke.

Kuidas see töötab?

Kujutle seda nagu sihitud rasva lõhkumist – spetsiaalne seade või süst suunab energia otse rasvarakkudesse, hävitades need. Näiteks, krüolipolüüs (külmaravi) “külmutab” rasvarakud, raadiosageduslik ravi soojendab neid, samas kui ultraheli lõhub need helilainetega. Süstid sisaldavad spetsiaalseid aineid, mis lahustavad rasva.

Tõde rasvade kohta:

Oluline on teada, et meie kehas on teatud arv rasvarakke, millega me sünnime. Need rakud paisuda või kahaneda vastavalt sellele, kas võtame juurde kaalu või kaotame seda. Kuid kui rasvarakud on ükskord hävitatud, siis need enam tagasi ei tule.

Millised piirkonnad on ravitavad?

Mitte-invasiivset rasvaimu saab kasutada mitmel kehaosal, sealhulgas kõhul,  tuharatel, külgedel, reitel, lõual, põskedel, kaelal ja mujal.

Mis tulemusi oodata?

Protsess võtab aega ja tulemused pole kohe nähtavad. Mõned inimesed näevad muutusi juba mõne nädala jooksul, kuid täieliku tulemuse saamiseks võib kuluda paar kuud.

Millised on eelised?

  1. Püsivad tulemused: Kuna rasvarakud hävitatakse, siis need enam ei taastu.
  2. Vähe taastumisaega: Pole vaja pikka taastumisaega. Enamik inimesi saab pärast ravi kohe jätkata oma igapäevaste tegevustega.
  3. Loomulikud tulemused: Vastupidiselt mõnele kirurgilisele protseduurile, annab mitte-invasiivne rasvaimu loomuliku ja järk-järgulise tulemuse.
  4. Ohutus: FDA poolt heaks kiidetud seadmed ja süstid on tavaliselt ohutud, kui need on kasutatud kogenud spetsialistide poolt.

Kellele see sobib?

Hea kandidaat mitte-invasiivsele rasvaimule on inimene, kellel on mõni konkreetne rasvapiirkond, millest ta tahab vabaneda. Oluline on aga omada realistlikke ootusi tulemuste suhtes.

Nüüd, kui oled paremini informeeritud, kas mitte-invasiivne rasvaimu on sinu jaoks õige? Kui oled huvitatud, siis tule konsultatsioonile, et saada rohkem teavet ja määrata kindlaks, kas see sobib sulle. Melior kliinikus on olemas parimd preparaadid ja seadmed rasvaimu teostamiseks ( Dr. Lipo + ja Dr. Lipo V ning Medistabyl Forte) Lisaks pakume tüütute rasvarakkude raviks ka külmaravi, spetsiaalset Body Shape protseduuri ning infrapuna protseduuri).

Lisainfot meie keha vormivate protseduuride kohta leiad siit: Keha vormivad protseduurid – Melior Clinics

Broneeri eg tasuta konsultatsioonile siin: Online broneerimine (saloninfra.ee)

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi