Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Lipolüütik Medistabyl Forte

110 - 330

Lipolüüs sobib kõigile, kes tahavad parandada figuuri  ja kontuure ning soovivad vabaneda pika aja jooksul kogunenud rasvast. Protseduur sobib suurepäraselt probleemsetele piirkondadele, mis ei allu dieedile ega treeningutele nagu topeltlõug, põlved, kaenlaalused.

Kirjeldus

Rasva lõhustav preparaat viiakse peene nõela abil naha alla. Kasutatav tehnoloogia võimaldab sihtida just rasvkudesid, jättes puutumata lihaskoe. Preparaat koosneb deoksükolaadist ja fosfatidüülkoliinist. Deoksükolaadiga tagatakse intensiivne rasvkoe hävitamine ning fosfatidüülkoliin tegeleb hilisema järkjärgulise rasvade lõhustamisega. Hävitatud rasvarakud väljutatakse kehast ainevahetuse käigus.

Lipolüütikumide süstimist kasutatakse väiksemate lokaalsete rasvakogumike vähendamiseks näo, lõua, kaenlaaluste, kõhu, õlavarte, põlvede piirkonnas. Süstelipolüüsi abil saab vähendada lõuaalust rasva ja rõhutada lõuajoont. Lipolüütikumide süstimist kasutatakse ka tselluliidi vähendamiseks, rasvaimu järgsete ebatasasuste korrigeerimiseks. Lipolüüs sobib kõigile, kes tahavad parandada figuuri  ja kontuure ning soovivad vabaneda pika aja jooksul kogunenud rasvast. Protseduur sobib suurepäraselt probleemsetele piirkondadele, mis ei allu dieedile ega treeningutele.

Tulemus:

 • Vabaneda ladestunud rasvast ( sobib ka peale rasvaimu ebatasasuste korrigeerimiseks)
 • Vabaneda topeltlõuast
 • Vabaneda tselluliidist
 • Korrigeerida figuuri ja kontuure

Vastunäidustused: 

 • Rasedus ja imetamine
 • Allergia mõne süstitava preparaadi toimeainete suhtes – fosfatidüülkoliin, deoksükoolhape, L-karnitiin, kofeiin, artišoki ekstrakt, hobusesaba ekstrakt.
 • Aktiivsed põletikud, viirushaigused, ka herpes
 • Nahavigastused töödeldavas piirkonnas
 • Hematoloogilised ja onkoloogilised haigused

Protseduuri kestvus: 

kuni 30 minutit.

Protseduuri info: 

24 tundi enne protseduuri mitte tarvitada verd vedeldavaid ravimeid nagu Aspirin, Ibuprofen. Üldiselt võiks tervislikult toituda ja tarbida piisaval hulgal vett. Alkoholi ei ole soovitatav tarbida päev enne protseduuri.

Peale protseduuri: 

Soovitame aktiivset ja tervislikku eluviisi ning rohke vee tarbimist. Tarbige vähemalt nädala jooksul 2-2,5 liitrit vett päevas. Vältige 48 tunni jooksul verd vedeldavaid ravimeid nagu Aspirin, Ibuprofen. Tursete tekkimisel ärge kasutage külmakotti.  Vältige 48 tundi alkoholi tarvitamist. Peale protseduuri ei soovita teha 8 h kuuma vee protseduure.  Vältige nädal peale protseduuri intensiivset füüsilist pingutust. Vältige sauna, sporti ja massaaži kuni turse taastumiseni. Maksimaalsed tulemused on nähtavad 6-8 nädala möödudes.

Soovituslik protseduuride kuur:

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame protseduuri korrata 3-6 korda.

Millega saab protseduuri kombineerida?

Body Shape, Proshock Ice, infrapunamatt, massaaž, toidulisandid Super Dren. Küsi rohkm infot protseduuride kohta meie spetsialistidelt.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi