Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Biomehaaniline stimulation Sharm

55 - 220

Näolihaste biomehaaniline stimulatsiooni (BMS) protseduur on mõeldud näo toonuse ja elastsuse parandamiseks ning kortsude ja peenikeste joonte vähendamiseks. Biomehaanika on end edukalt tõestanud vanusega seotud muutuste vastu võitlemisel ja ennetamisel. 

Kirjeldus

Näolihaste biomehaaniline stimulatsioon (BMS) on aparaatne protseduur näolihaste mehaaniliseks mõjutamiseks. Protseduuri käigus toimub lihaste kokkutõmbumine, vereringe kiirenemine, tänu millele paranevad loomulikul teel ainevahetusprotsessid. Protseduuri nimetatakse SOS protseduuriks enne üritust, sest see annab näole kohe värske ilme!

Näolihaste biomehaaniline stimulatsiooni protseduur on mõeldud näo toonuse ja elastsuse parandamiseks ning kortsude ja peenikeste joonte vähendamiseks. Protseduuri ajal kantakse spetsiaalsed elektroodid näole, mis saadavad väikeseid elektrilisi impulsse lihastele. Need impulsid põhjustavad lihaste kokkutõmbumist ja lõdvestumist, mis parandab lihaste toonust ja elastsus.  Biomehaanika on end edukalt tõestanud vanusega seotud muutuste vastu võitlemisel ja ennetamisel.

Tulemus: 

Vähendab kortsude ja peenikeste joonte välimust. Parandab naha toonust ja elastsust.  Vähendab turset ja silmaaluseid kotte ning annab noorusliku sära.

Näidustused:

 • Näolihaste tugevdamine ja toniseerimine
 • Naha tekstuuri parandamine
 • Näo kontuuri kujundamine ja lõtvunud naha parandamine
 • Naha elastsuse parandamine
 • Naha noorendamine

Vastunäidustused:

 • Rasedus ja imetamine
 • Südamestimulaatori
 • Dermatoloogilised haigused
 • Implantaadid töödeldavas piirkonnas
 • Kõrge vererõhk

Protseduuri kestvus: 

30-45 minutit.

Protseduuri info: 

Enne protseduuri tuleks vältida alkoholi tarbimist ja suitsetamist. Protseduuri ajal võib tunda kerget ebamugavust.

Peale protseduuri: 

Soovitame kasutada päikesekaitsekreemi. Peale protseduuri võib nahk olla punetav või tursunud, kuid see peaks lühikese aja jooksul taanduma. Võib kasutada jahutavaid geeli või kreeme, et aidata leevendada võimalikku ebamugavustunnet. Tarbida vett ja puhata!

Soovituslik protseduuride kuur:

Kuur koosneb tavaliselt 6-10 protseduurist.  Kui soovitakse saavutada maksimaalset tulemust, soovitatakse külastada spetsialisti 2 korda nädalas ning seejärel vähendada seansside arvu vastavalt individuaalsetele vajadustele

Millega saab protseduuri kombineerida?

Protseduuri võib kombineerida teiste näohooldus protseduuridega, nagu näiteks kosmeetilised hooldused, plasmateraapia, mesoteraapia, biorevitalisatsioon.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi