Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Filler Teosyal Redensity II

290 - 699

Teosyal Redensity II on õhuke süstitav hüaluroonhappe filler, mis on spetsiaalselt loodud õrna silmaümbruse korrigeerimiseks. Hetkel on see ainus litsentseeritud filler silmaümbruste parandamiseks. Teosyal Redensity II on hüaluroonhappe filleri mõju kestab tavaliselt 8–12 kuud. Tulemuseks on korrigeeritud silmaalused, vähem märgatavad korstusd ja jooned ning niisutatud silmaümbruse nahk. Vähenevad tursed ja tumedad silmaalused.

SKU: 2-filler-teo Kategooriad: ,

Kirjeldus

Teosyal Redensity II on õhuke süstitav hüaluroonhappe filler, mis on spetsiaalselt loodud õrna silmaümbruse korrigeerimiseks.

See õrn filler on mõeldud õrnale silmade piirkonnale. Hetkel on see ainus litsentseeritud filler silmaümbruste parandamiseks. Teosyal Redensity II sisaldab segu ristseotud ja mitte ristseotud hüaluroonhappest. See annab sellele vajalikud omadused õõnsuste täitmiseks pisaravagude piirkonnas. Samuti sisaldab see vitamiinide ja antioksüdantide segu, mis aitavad taastada naha niiskust, soodustavad naha rakkude taastumist ning ühtlustavad nahatooni. Melior kliinikus kasutame Teosyal Redensity II fillerit , mis omab pikajalist mõju peamiselt järgmiste näidustuste puhul:

Näidustused: 

 • Silmade all olevad õõnsuste täitmiseks (tuntud, kui pisaravagu) ja taastada vanuseliste iseärasustega kaotatud voluüümi
 • Siluda peeneid jooni ja kortse silmade all
 • Parandada naha pindmist niisutust, tekstuuri ning vähendada tumedate ringide välimust silmade all

Tulemus:

Korrigeeritud silmaalused, vähem märgatavad kortsud ja jooned ning niisutatud silmaümbruse nahk. Vähenevad tursed ja tumedad silmaalused.

Teosyal Redensity II on hüaluroonhappe filleri mõju kestab tavaliselt 8–12 kuud. Filler laguneb järk-järgult, seega see ei kao äkitselt! Kui sulle tulemus ei meeldi või tekib komplikatsioone, saab seda siiski kiiremini lahustada hüaluronidaasi ensüümi abil.

Vastunäidustused: 

 • Rasedus ja imetamine
 • Põletikud ja muud haiguslikud seisundid
 • Allergia toimeainele

Protseduuri info: 

Täitesüsti eriti silmade piirkonnas tuleb teha kogenud meditsiinitöötaja poolt, kes omab teadmisi näo anatoomiast. Valesti süstitud filler võib kaasa tuua tõsiseid tagajärgi. Seetõttu on oluline, et valite õige kliiniku ja arsti. Meie kliiniku spetsialistid on läbinud koolitusi ning omavad pikaajalist kogemust näopiirkonna protseduuride tegemisel.

Protseduuri kestvus:

60 minutit.

Peale protseduuri: 

Protseduurist taastumise aeg on minimaalne. Patsiendid võivad kogeda õrna verevalumit ja paistetust silmade all, mis võib kesta kuni 2 nädalat. Paistetus väheneb päevade jooksul pärast ravi ning optimaalsed tulemused ilmnevad 2 nädala jooksul.  pärast ravi.

Soovituslik protseduuride kuur:

Peale filleri mõju möödumist on võimalik protseduuri korrata 6-12 kuu jooksul.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi