Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Plasmateraapia silmadele

160 - 399

Plasmateraapia on kõige loomulikum ja kehaomasem protseduur silmadeümbruse  noorendamiseks ja naha kvaliteedi parandamiseks.

Lisaks naha vananemise ennetamisele ja vananemise tundemärkide ravile kasutatakse plasmateraapiat ka juuksekasvu stimuleerimiseks ning armide ravis. Meie Melior kliinikus arendame me ennast järjepidevalt, et pakkuda selle teraapia laialdasi võimalusi ilu eesmärkide saavutamisel. Pikaajalised kliinilised uuringud ja meie kogemus ning patsientide rahulolu on tõendanud plasmaliftingu tõhusust. Saame ennast vaieldamtult pidada selle teraapia ekspertideks ja pühendunud eestvedajateks.

SKU: 2-plasma Kategooria:

Kirjeldus

Plasmateraapia on kõige loomulikum ja kehaomasem protseduur näonaha noorendamiseks ja naha kvaliteedi parandamiseks. Lisaks naha vananemise ennetamisele ja vananemise tundemärkide ravile kasutatakse plasmateraapiat ka juuksekasvu stimuleerimiseks ning armide ravis. Meie Melior kliinikus arendame me ennast järjepidevalt,  et pakkuda selle teraapia laialdasi võimalusi ilu eesmärkide saavutamisel. Pikaajalised kliinilised uuringud on tõendanud plasmaliftingu tõhusust ja meil on suur rõõm olla selle teraapia järjepidev täiustaja.

Plasmateraapia protseduuriks kasutatavat plasmat valmistatakse kliendi enda verest. Süstitav materjal ei sisalda lisaaineid ega võõrmaterjali ning seega võib plasmateraapiat pidada kõige loomulikumaks ja kehaomasemaks naha noorendamise ja ravi meetodiks.

Näidustused: 

 • Väsinud ja tuhm silmaümbrus
 • Naha kuivus
 • Pindmised kortsud, naha elastsuse kadu
 • Kortsude täitmin

Vastunäidustus:

 • Onkoloogilised haigused, keloidarmid, viirushaigused, aktiivsed põletikud, ka herpes
 • Antibiootikumiravi
 • Raseduse ja imetamise
 • Protseduuri alla 18. aastastele isikutele ilma vanema või eestkostja nõusolekuta ei teostata.

Tulemus: 

Tulemusi võib tavaliselt näha juba pärast esimest plasmateraapia protseduuri umbes 2-4 nädala möödudes. Paari kuu jooksul on näha naha kvaliteedi paranemist ja naha pinguldumist ning sära.

Protseduuri info: 

Plasmaliftingu metoodika põhineb trombotsüütides olevate kasvufaktorite mõjul, mis stimuleerivad naha uuendamist, noorendamist ja naha regenereerimist, parandades ka nahal olevaid haavu. Protseduuri teostamiseks võetakse kliendilt verd (umbes 15-30 ml), tsentrifuugi abil eraldatakse verest trombotsüütidega rikastatud plasma. Seejärel viiakse plasma süstetehnika abil probleemsetesse kohtadesse, kus toimub naha uuenemine.

Süstekohal stimuleerib plasma ainevahetust, verevarustust, rikastab hapnikuga nahka, kiirendades rakkude jagunemist. Nahas toimub intensiivne kollageeni ja elastaani tootmine, mis noorendab nahka, silub kortse, suurendades naha elastsust ja tõstes naha toonust.

Plasmateraapia käigus eraldatud plasma sisaldab kasvufaktoreid, mis stimuleerivad juuksekasvu. Selle hooldusega on võimalus soodustada juuste kasvu, tugevdada olemasolevaid karvu ning vähendada juuste väljalangemist.

Protseduurile tulles soovitame tarbida lahjemaid toite ja vältida kohvi paar tundi enne protseduuri. Lisaks tuleb ööpäev enne plasmateraapiat loobuda rasvastest ja praetud toitudest ning alkoholist. Soovitame tarbida piisavalt vett, et tagada piisav vedeliku tasakaal organismis. Tervislik toitumine,  piisav liikumine ning positiivne ellusuhtumine toetavad protseduuri tulemuste saavutamist.

Protseduuri kuur:

Parima tulemuse saavutamiseks on tavaliselt soovitatav läbida 3-4 korrast koosnev kuur 2-4 nädalase vahega ning korrata kuuri paar korda aastas.

Protseduuri kestvus:

kuni 60 min.

Peale protseduuri:

Süstekohas võib tekkida väike punetus või turse, mis kaob paari tunni kuni päevaga. Pärast ravi saate enamiku igapäevaste tegevustega kohe jätkata, kuid soovitame:

 • 2h süstitavat piirkonda mitte puudutada ja pesta.
 • Vähemalt 6 tundi peale protseduuri vältida jumestuse kasutamist
 • Vähemalt 24 tundi vältida sauna, basseinis ujumist ja rasket trenni ning alkoholi tarvitamist.
 • Väldi päevitamist, solaariumit ning isepruunistavaid kreeme 1 nädala jooksul.
 • Väldi teisi tugevatoimelisi näoprotseduure 2 nädalat (keemiline koorimine, laserprotseduurid jms).
 • Kaitse nahka UV-kiirguse eest 2 nädala jooksul (päikesekaitsekreem SPF50).

Millega saab protseduuri kombineerida:

Iga patsiendi ilu on ainulaadne ja ehe. Meie toodete ja teenuste valikus on vitamiine ja koduseid näohoolduse tooteid, mis toetavad eesmärkide saavutamist. Lisaks saab protseduure kombineerida teiste süstimisprotseduuridega nagu mesoteraapia ja biorevitalisatsioon. Meie spetsialistid aitavad koostada raviplaani, mis vastab individuaalsetele vajadustele.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi