Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Mesoteraapia RRS HA Eyes

90 - 175

RRS® HA Eyes mesokokteil on spetsiaalselt välja töötatud silmaümbruse naha spetsiifiliste probleemide lahendamiseks. Selle mesokokteili süstimine aitab vabaneda kortsudest, tursetest, tumedatest silmaalustest ja kuivast nahast. Soovitame seda protseduuri 25– 40 aastastele patsientidele, kellel on nähtavad esteetiliste probleemide tunnused. 

Kirjeldus

Silmaümbruse kortsud, tursed, kotid, tumedad ringid silmade all on peamised silmaümbruse vananemisele viitavad märgid. Silmad on esimene asi, mis kõneleb enesehoolitsusest, väsimusest ja muidugi vanusest. Silmaümbruse nahal on oma eripära, see on õhem ja kuivem. Silmade ümbruse väljanägemise parandamiseks ning värske ilme saavutamiseks otsivad paljud lahendusi. Meie kliinik pakub lahendusena mesoteraapia protseduuri kokteiliga RRS HA Eyes.  Vastav mesoteraapia kokteil suudab kudedesse toimetada vajalikud toitained ja avaldada tugevat mõju silmade ümbruse väljanägemisele.

RRS® HA Eyes mesokokteil on spetsiaalselt välja töötatud silmaümbruse naha spetsiifiliste probleemide lahendamiseks. Selle mesokokteili süstimine aitab vabaneda kortsudest, tursetest, tumedatest silmaalustest ja kuivast nahast. Protseduur aktiveerib kudede regenereerimise protsessid, mis aeglustavad vananemist ja parandavad üldist ilmet.

Soovitame seda protseduuri 25– 40 -aastastele patsientidele, kellel on nähtavad esteetiliste probleemide tunnused.

Tulemus: 

 • Vähendab silmaümbruse turset
 • Vähendab silmakotte
 • Silub silma kontuuri nahka
 • Parandab naha elastsust
 • On antioksüdantse toimega
 • Silmade ümbrus muutub heledamaks, mis on üks nooruslikkuse ja elujõu tunnustest.

Vastunäidustused:

 • Rasedus ja imetamine;
 • Allergiad preparaadi komponentidele
 • Ägedad nakkushaigused, sh. herpese viirusnakkuse ägenemine;
 • Onkoloogilised haigused;

Protseduuri info: 

RRS HA EYES mesoteraapia kokteil  sisaldab : hüaluroonhapet, mis taastab naha niiskustasakaalu rakutasandil. Ja spetsiaalne biorevitaliseeriv kompleks, mis sisaldab 28 aktiivset komponenti – aminohapped, vitamiinid, mineraalid. Antioksüdandid parandavad kudede mikrotsirkulatsiooni ja vähendab tumedaid silmaaluseid.

Soovituslik protseduuride kuur:

.See on kuuriprotseduur ja soovitatav on teha 4 protseduuri, üks kord iga kahe nädala tagant. Seejärel korrata kuuri 6 kuu pärast.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi