Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Laserepilatsioon naistele

80 - 1,179

Elos-epilatsioon on kaasaegne meetod karvade jäädavaks eemaldamiseks. Peale laserepilatsiooni kuuri väheneb karvade kasv kuni 75%

SKU: 8-LHR-n Kategooriad: ,

Kirjeldus

Elos Plus Motif LHR on karvaeemaldus protseduur, milles kasutatakse karvade eemalduseks kahte erinevat energiaallikat – valgusenergiat ja bi-polaarset raadiolainet, mille koostoime annab eelise selliste karvaeemaldusmeetodite ees, nagu tavaline laserepilatsioon või fotoepilatsioon, mis põhinevad ainult fototermolüüsil. Elos-epilatsioon  on kaasaegne meetod karvade jäädavaks eemaldamiseks. See töötati välja Iisraeli firma „Syneron Medical Ltd” poolt koostöös juhtivate arstide ja meditsiiniinseneridega.

Tüüpiliselt tavapäraele raseerimisele ja vahatamisele ei esine sissekasvanud karvu ja karvanääpsu põletikke. Karvade kasvu saab peatada näol, kätel, jalgadel, kaenlaalustes ning bikiinipiirkonnas.

Tulemus: 

Kuni 75% karvadest kaovad jäädavalt. Nahk on siledam ja hoolitsetud. Kliendid on märganud, et nahk on ka pingul ja niisutatud.

Vastunäidustused: 

 • Rasedus ja rinnaga imetamine
 • Onkoloogilised haigused
 • Haigused, mille kulgu võib intensiivse (laser) valguslaine mõjutada
 • Verehüübimis häired
 • Allergia valgusele ja/või päiksele
 • Viimase kolme kuu jooksul teostatud naha noorendamise protseduur laseriga või sügav keemiline koorimine, kui planeeritakse karvade eemaldamist näo piirkonnas.
 • Tatoveeringud epileeritavas piirkonnas
 • Metallimplantandid
 • Südametegevusstimulaatorite olemasolu

Protseduuri kestvus: 

30-150 minutit.

Protseduuri info: 

2-3 nädalat enne protseduuri on rangelt keelatud päevitada! Enne protseduuri ja protseduuride vahel tuleb karvade eemaldada raseerijaga (suhkrudepilatsioon on keelatud), samas karvu ei tohi välja kitkuda ega heledamaks muuta;

1-2 päeva enne protseduuri tuleb raseerida karvu nii, et karva pikkus oleks 1-2 mm (näo piirkondadel pole see vajalik).

Peale protseduuri: 

Tuleb vältida päevitamist ning isepruunistavate toodete kasutamist vähemalt 2 nädalat; 24h mitte kanda töödeldud nahale piiritust sisaldavaid tooteid (sh deodorante); Piirata sportlikku tegevust 24h; Vältida saunas ja basseinis käimist vähemalt 5 päeva; Vältida suhkrudepilatsiooni (sugaring) ja vajhamist protseduride vahel.

Soovituslik protseduuride kuur:

Elos Plus Motif LHR epilatsioon mõjub ainult kasvufaasis olevatele karvanääpsudele ja seetõttu tuleb karvade kasvutsüklist olenevalt protseduuri korrata.

Kaenlaaluste piirkond 3-4 protseduuri, jalad 4-6 protseduuri, käed ja reied 4-6 protseduuri,  bikiini  6-12 protseduuri, ülahuul  4-6 protseduuri.

On tähtis teada, et 100% karvakadu igaveseks ei saa garanteerida, sest jõudeolekus või puhkefaasis olevad karvad võivad aja möödudes aktiveeruda erinevate faktorite mõjul nagu hormonaalne tasakaalu häire, rasedus, menopaus, haigused, medikamendid, kaalukõikumised jne. Peale kuuri soovitame mõne aja möödudes kuuri korrata.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi