Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Pigmendilaikude eemaldamine

50 - 120

Elos Plus laserravi protseduur aitab parandada pigmendilaikude välimust ja saavutada ühtlasem nahatoon ning puhas ja terve nahk.

Kirjeldus

Pigmentatsioonihäired on tingitud  päikesekahjustusest, vananemisest, hormonaalsetest muutustest või pärilikkusest.  Elos Plus laserravis kasutatakse IPL-i ja RF-i kombinatsiooni, et suunata energiat naha sügavatesse kihtidesse ja hävitada pigmendi kogumikke, mille tulemuseks paraneb pigmentatsioon ja naha ühtlane jume.

Tulemus:

Pinnapealsete pigmendilaikude eemaldamine (tedretähnid, päikeseplekid, maksaplekid, hüperpigmentatsioon). Paraneb jume ja naha üldine toonus. Terveneb päikesekahjustatud ja fotovananenud nahk.

Vastunäidustused:

 • Rasedus ja imetamine
 • Südamestimulaatori olemasolu
 • Diabeet dekompensatsiooni staadiumis
 • Üld Infektsioonhaigused
 • Onkoloogilised haigused
 • Naha vigastused, ekseemid, lööbed töödeldavas piirkonnas

Protseduuri kestvus: 

kuni 60 minutit.

Protseduuri info: 

Enne protseduuri tuleb vältida päevitamist ja isepruunistavate kreemide kasutamist. Pävitunud jumele protseduuri ei teostata. Näo keemilisest koorimisest või kirurgilisest protseduurist võiks olla  möödunud 3 kuud. Enne protseduuri peab vältima fototundlikkust tekitavate medikamentide ja toiduainete manustamist. Protseduurile soovitame tulla puhta nahaga, kasutamata kreeme, parfüümi või meiki.

Peale protseduuri: 

Peale protseduuri võib esineda kerget punetust, mis möödub tunni jooksul. Vältige päevitamist, solaariumit ja otsest päikese käes viibimist 2-3 nädalat. Esimese paari päeva jooksul pärast protseduure on soovitatav vältida tugevat füüsilist koormust, intensiivset trenni või sauna külastamist. See aitab vältida tüsistusi ja toetab kiiret paranemist. Pärast protseduure hoidke nahk hästi niisutatuna, kasutades spetsiaalseid nahahooldustooteid, mida on soovitanud spetsialist. Niisutatud nahk aitab kiirendada taastumist ja hoiab naha pehme ning elastse.

Soovituslik protseduuride kuur:

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav protseduure korrata 1-3 korda 3-4 nädalaste intervallidega. Pikaajalise tulemuse saavutamiseks on hea sooritada 1-2 täiendavat protseduuri aastas. Soovitame protseduuri kombineerida meie teiste protseduuridega, mis toetavad naha taastumist ning parandavad naha jume ja elastsust.

Millega saab protseduuri kombineerida?

Soovitame protseduuri kombineerida meie kosmeetiliste hooldustega phFormula ja teised happekoorimised. Lisaks toetavad naha uuenemist plasmateraapia ja biorevitalisatsioon. Uuri võimaluste kohta meie spetsialistidelt.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi