Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Retin-Oil Booster seerum (30ml)

52

3 makset 17.33€ kuus, ilma lisatasudeta.Modena

SKU: 8437016498804 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kontsentreeritud seerum retinoolis (0,3%) ja E-vitamiinis (1%) unikaalse siidisetekstuuriga. See valem on välja töötatud happekoorimiste professionaalsete protseduuride efektiivsuse tõstmiseks.

Toode annab maksimaalse mugavustunde sellepealekandmise ajal ja järgselt.Toode sobib ideaalselt probleemsele ja päikesekahjustatud nahale, vähendab kortse, tasandab jumet ja teeb poorid vähemmärgatavateks.

Toode eksklusiivse tekstuuri kujul tungib suurepäraselt nahasse ja eitekita ärritusi, nagu seda juhtub sageli retinooli alusel valmistatud kreemidega.

Aktiivsed koostisosad:

– Retinool 0,3%

– E-vitamiin

– pH = 5

Näidustused:

– Stimuleeriv ja parandav efekt pärast hapetega protseduuri,

– peenete ja sügavate kortsude vähendamine,

– naha ebatasasuste vähendamine,

– laikude vähendamine.

Kasutamine:

Koduse hooldusena kandke seerumit ööseks puhastatud nahale, vältidessilmaümbruspiirkonda. 

Parimate tulemuste saavutamiseks oodake 30 minutit, enne kui teisinahahooldustooteid peale kanda. 

Selle seerumi kasutamise alguses piirake sagedust kuni ühe-kahe korrani nädalas ning tõstke järkjärgult öist kasutussagedust ühe korrani päevas. Võtke arvesse, et retinool tõstab naha fototundlikkust. Selle toote kasutamisel tarvitage alati kõrge jalaia spektriga päikesekaitsekreemi. Happekoorimise tugevdajana kantakse toodet peale pärast Ekseptioni professionaalset protseduuri. Ei ole soovitatav kasutada retinooli sisaldavaid kreemtooteid rasedatel ja lähimal ajal rasedust planeerivatel naistel. Kuigi andmeid retinoolinegatiivsest toimest loote arengule puuduvad, on siiski mõned teated retinoolhappeomastatavuse probleemidest.

Retinool

Retinool reguleerib epiteelirakkude funktsioone. 

Glükoproteiini süntees vajab teatavat kogust A-vitamiini. A-vitamiin on samuti oluline koostisosa, mis on vajalik meie immuunsüsteemile.

Üle 40 aasta tehtud uuringud on näidanud, et retinool võib tõsta märgatavalt naha prinkust,vähendada peeneid ja sügavaid kortse, parandada oluliselt ebaühtlast nahatooni, silendada jatäiustada nahapinda. 

Retinoidid (A-vitamiini sünteesitud ekvivalendid) reguleerivaddiferentsiatsiooni, proliferatsiooni ja rakkudevahelise kommunikatsiooni protsesse. Kuiretinoidid sattuvad rakku, moodustavad nad seose tuumaanduritega. Seega rakugenoomisektorid aktiveeruvad või aeglustuvad. 

Epidermist mõjustavad retinooli kasutamise tulemusedon järgmised:

– basaalsete keratinotsüütide mitootilise aktiivsuse suurenemine;

– keratinisatsiooni ja melanogeneesi normaliseerumine;

– epidermaalsete lipiidide sünteesiprotsessi aktiviseerimine ja stimuleerimine;

– ebatüüpiliste rakkude hulga vähenemine.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi