Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

HIFU Smas-Lifting

190 - 580

Ultraheli-lifting HIFU SMAS-lifting tõhus ja ohutu naha pinguldamise meetod. Loomulikud vananemisprotsessid avalduvad enim just näonahal. Tüüpilisemad mõjud on: suunurgad vajuvad alla, moodustuvad nina-suu voldid, põsed hakkavad rippuma, tekib topeltlõug. Mingist hetkest alates pole kreemidest enam kasu, sest nad ei suuda tungida naha sügavamatesse kihtidesse, kus hävitustöö tegelikult toimub. HIFU SMAS-lifting  on suurepärane meetod, et taastada ja säilitada oma värskust ja nooruslikkust.

SKU: 5-lift-hifu Kategooriad: ,

Kirjeldus

HIFU on tänapäeva üks tõhusaimaid naha pinguldamise meetod – seda nimetatakse ka mittekirurgiliseks faceliftiks. Kõrgsageduslikel ultrahelilainetel on nahka korrigeeriv ja noorendav toime, mis mõjutavad naha sügavamaid kihte. Hifu seade genereerib ultraheliimpulsse, mis tekitavad naha punktsoojendamise kaudu rangelt kindlaksmääratud sügavusel ja toimepiirkonnas termokoagulatsioonipunkte. Selle tulemusena tõmbuvad kollageenikiud naha erinevates osades (marrasknahas, pärisnahas, nahaalustes kudedes) silmapilkselt kokku, millele järgneb uue kollageeni süntees. Protseduuri tulemusena kollageenikiud lühenevad ning väheneb SMAS pindala, mistõttu näo karkass pinguldub.

Ultrahelienergia on inimesel ohutu ning protseduur ise on hästi talutav.  Taastusperiood põhimõtteliselt puudub ning uue kollageenimaatriksi moodustumine kestab 1-6 kuud. Maksimaalne efekt saabub paari kuu jooksul ning püsib üle aasta

Protseduur on ühekordne ning võib teostada igal aastaajal. Pärast Ultraheli SMAS-liftingut on võimalik tulemust veelgi parandada kas teiste aparaatsete või injektsiooniliste meetoditega. HIFU tehnoloogia kujutab endast läbimurret esteetilises meditsiinis. SMAS-liftingut saab lugeda alternatiiviks ilukirurgiale. 

Näidustused: 

Loomulikud vananemisprotsessid avalduvad enim just näonahal. Tüüpilisemad mõjud on järgmised: suunurgad vajuvad alla, moodustuvad nina-suu voldid, põsed hakkavad rippuma, tekib topeltlõug. Mingist hetkest alates pole kreemidest enam kasu, sest nad ei suuda tungida naha sügavamatesse kihtidesse, kus hävitustöö tegelikult toimub.

 • Pehmete kudede lõtvumine
 • Näoovaali selgepiirilisuse deformatsioon
 • Kanavarbad silmanurkades
 • Ülemiste silmalaugude rippumine
 • Lõua, kaela- ja dekoltee naha lõtvus
 • Rippuvad põsed ja allavajunud suunurgad
 • Lokaalsed rasvaladestused (topeltlõug, põlved, kõht)

Tulemus: 

Noorendav efekt näol, kaelal ja dekolteel. Näo pehmete kudede pinguldumine ning endiste näokontuuride taastumine. Põskede lifting- kaovad rippuvad põsed ja kerkivad suu nurgad.  Tõstetakse kulme ja ülemisi silmalauge. Meie kliinikus on saavutatud suurepäraseid tulemusi ka saledusprotseduuridel-  lokaalse rasvarakku vähendamine ning lõtvunud naha pinguldamise kaudu.

Vastunäidustused: 

 • Rasedus ja imetamine
 • Südamestimulaator
 • Metallist implantaatide olemasolu töödeldavas kehaosas
 • Infektsioonhaigused
 • Aktiivne akne
 • Halvaloomulised kasvajad
 • Verehüübe häired
 • Autoimmuunhaigused
 • Avatud haavad, hematoomid või traumad aparaadi mõjutusalas

Protseduuri kestvus: 

kuni 60 minutit.

Protseduuri info:

2 nädalat enne protseduuri vältida päevitamist ja solaariumit ning isepruunistavaid tooteid. Nahk peaks olema puhas. Palun ära kasuta enne protseduurile tulekut kosmeetikavahendeid (kreem, meik, parfüüm). Juhul, kui oled teinud vahetut ilusüstide protseduure anna sellest meie spetsialistile teada, et täiteainete mõju säilitada.

Peale protseduuri: 

Alkoholi tarvitamine ei ole soovitatav 24 tundi peale protseduuri. 2-3 päeva jooksul piirata jõusaali (treeningu), vannide, spaakeskuste külastusi. 2-3 nädala jooksul pärast protseduure hoiduge päikese käes viibimisest ja solaariumi külastusest. Pärast protseduuri võib esineda kerget turset, punetust või tundlikkust töödeldud piirkonnas, kuid see peaks taanduma mõne päeva jooksul.

Soovituslik protseduuride kuur:

HIFU SMAS LIFTING protseduuri tulemused kestavad tavaliselt kuni aasta.  Tulemusi saab uuendada korduvate protseduuridega, kuid enne uut protseduuri on soovitatav oodata vähemalt 12 kuud.

Millega saab protseduuri kombineerida?

Pärast Ultraheli SMAS-liftingut on võimalik tulemust suurenda kas teiste aparaatsete või injektsiooniliste meetoditega. Populaarsemad valikud on mesoniidid, biorevitalisatsioon, mesoteraapia, plasmateraapia.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi