Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Plasmateraapia juustele

165 - 495

PRF plasmahooldus on naturaalne võimalus soodustada juuste kasvu, tugevdada olemasolevaid karvu ning vähendada juuste väljalangemist. Plasmateraapia hoolduse käigus eraldatud plasma sisaldab kasvufaktoreid, mis stimuleerivad juuksekasvu. Plasmateraapia aitab hästi võidelda ka tüütu kõõma ja kuiva peanahaga, mis sageli põhjustab sügelust.

SKU: 3-plasma Kategooriad: ,

Kirjeldus

Plasmateraapia on protseduur, kus patsiendilt võetakse verd ja sellest eraldatakse rikkalik plasmakomponent, mis sisaldab kasvufaktoreid. See plasma süstitakse seejärel tagasi patsiendi peanahka, et stimuleerida juuste kasvu ja parandada peanaha seisundit.  Protseduur ei anna alati koheseid tulemusi, kuid juuste kasvu soodustavate kasvufaktorite pikaajaline mõju on märgatav juba mõne kuu pärast peale protseduuri. Plasmateraapia aitab hästi võidelda ka tüütu kõõma ja kuiva peanahaga, mis sageli põhjustab sügelust.

Näidustused:

 • Juuste  väljalangemine
 • Juuksed on muutunud õhukeseks ja hapraks
 • Juustel on lõhenenud otsad
 • Kuiv peanahk, esineb kõõm või seborröa
 • Juuksed on kahjustatud värvimise, keemiliste protseduuride ja kuumusega

Tulemus: 

Paraneb peanaha ja juuste üldine seisund. Juuksed on tihedamad ja niisutatud juurest kuni otsteni. Plasmateraapia kombineerituna mesoteraapia kokteilide ja Hair Buum laserkiivri protseduuriga on andnud suurepäraseid tulemusi ja rõõmustanud paljusid patsiente, kes on valinud läbida plasmateraapia kuuri.

Vastunäidustused:

 • Rasedus ja imetamine
 • Alla 18. aastased (vajalik vanema või eestkostja nõusolek)
 • Hematoloogilised ja onkoloogilised haigused
 • Antibiootikumide, antikoagulantide ja antiagregantide kasutamine
 • Ägedas staadiumis haigused, sh ka külmetus ja palavik

Protseduuri info:

Kui protseduurile tullakse hilisemal kellaajal, siis palume tarbida lahjemaid toite. Lisaks tuleb ööpäev enne plasmateraapiat loobuda rasvastest ja praetud toitudest ning alkoholist ja tarbida rohkelt vett. Enne protseduuri mitte tarbida kohvi ja suitsu vähemalt 3h.

Protseduuri kestvus:

kuni 60 minutit.

Peale protseduuri:

Protseduuri järgselt võib süstitud piirkonnas esineda tundlikkust, punetust, turset, väikseid hematoome, mis mõne aja vältel mööduvad. Tegemist on süstimisprotseduuriga ning tüsistuste vältimiseks on vaja pidada kinni spetsialistide soovitustest.

 • Vältida sportimist, massaaži 24h
 • Alkoholi tarbimist 24 tundi
 • Basseini ja sauna minekut soovime vältida kuni 7 päeva
 • Kuuri ajal tuleks vältida tugevatoimelisi šampoone ja palsameid

Protseduuride kuur: 

Parimate tulemuste saavutamiseks on protseduuri vaja teostada kuurina, mille pikkus otsustatakse sõltuvalt näidustusest konsultatsiooni käigus. Protseduuride vahele on soovituslik jätta vähemalt 2 nädalat. Keskmiselt soovitame teha 4 protseduurilise kuuri ning korrata kuure paar korda aastas.

Millega saab kombineerida: 

Protseduuri on võimalik kombineerida mesoteraapiaga, et stimuleerida juuste kasvu ja parandada juuste tervist. Laserteraapiaga “Hairboom”, et suurendada vereringet peanahas ja stimuleerida juuksefollikule ja seeläbi toetada juuste kasvu. Protseduuri saab kombineerida ka toetavate ravišampoonide ja maskidega ning spetsiaalsete toidulisanditega. Plasmateraapia on iseseisva ravina väga tõhus, kuid kombineerides protseduuri teiste protseduuridega on võimalik saavutada erakordseid tulemusi.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi