Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Täitesüsti lahustamine

120 - 199

Olgu tegemist ebaloomuliku tulemusega või valest tehnikast põhjustatud ebamugavusega, saab abi hüaluronidaasist. Hüaluronidaas on valgu ensüüm, mis on võimeline tungima hüaluroonhappe molekulidesse ja selle lahustama. Preparaadi lahustumise efekti on näha umbes 2-7 päeva möödudes. Hüaluronidaas toimib ainult hüaluroonhappe põhiste täitesüsti lahustamiseks (nt Revolax, Juvederm, Restylane, Teosyal jms) ja ei toimi preparaatide suhtes, mis ei sisalda hüaluroonhapet (nt Radiesse, Sculptra jms).

SKU: 1-filler-lahus Kategooriad: ,

Kirjeldus

Põhjuseid täitesüsti e. filleri  lahustamiseks on erinevaid: ebaloomulik tulemus, süstimise  vale tehnika või ebakvaliteetne preparaat. Kuna iga inimene ja organism on unikaalne võib esineda preparaadi migreerumist naha pindmistesse kihtidesse, kus see hakkab välja paistma – näiteks huule limaskestal või silmade all. Olgu tegemist ebaloomuliku tulemusega või valest tehnikast põhjustatud ebamgavus, saab abi hüaluronidaasist.

Mis on hüaluronidaas? Hüaluronidaas on valgu ensüüm, mis on võimeline tungima hüaluroonhappe molekulidesse ja selle lahustama.

Hüaluronidaas toimib ainult hüaluroonhappe põhiste täitesüsti lahustamiseks (nt Revolax, Juvederm, Restylane, Teosyal jms) ja ei toimi preparaatide suhtes, mis ei sisalda hüaluroonhapet (nt Radiesse, Sculptra jms).

Tulemus:

Preparaadi lahustumise efekti on näha umbes 2-7 päeva möödudes. Võib juhtuda, et aine ei lahustu täielikult ühe protseduuriga ning vajalik on korduv protseduur 7 päeva möödudes.

Protseduuri järgselt turset, punetust ja võivad tekkida turse, punetus, sinikad ehk hematoomid. Kindlasti peab arvestama taastumisajaga kuni üks nädal peale protseduuri.

Vastunäidustused:

 • Rasedus ja imetamine
 • Allergia preparaadi mõne komponendi suhtes

Protseduuri info:

Protseduuri ei ole soovituslik teha vahetult enne tähtsaid üritusi kuna protseduuri järgselt võivad tekkida sinikad, verevalumid.

Täitesüsti lahustamine ei ole täiesti ohutu. On risk, et aine võib tekitada allergilist reaktsiooni. Enne protseduuri teeme käsivarrele nahatesti ja ootame, et ei tekiks allergilist reaktsiooni. Vajadusel kasutatakse naha tuimestamiseks spetsiaalset tuimestavat kreemi.

Juhul, kui soovite samasse piirkonda teha uut täitesüsti, soovitame oodata vähemalt 2 nädalt.

Protseduuri aeg:

kuni 45 min.

Peale protseduuri:

Süstekohas võib tekkida väike punetus või turse, mis kaob paari tunni kuni päevaga. Pärast ravi saate enamiku igapäevaste tegevustega kohe jätkata, kuid soovitame:

 • 2h süstitavat piirkonda mitte puudutada ja pesta.
 • Vähemalt 6 tundi peale protseduuri vältida jumestuse kasutamist
 • Vähemalt 24 tundi vältida sauna, basseinis ujumist ja rasket trenni ning alkoholi tarvitamist.
 • Väldi päevitamist, solaariumit ning isepruunistavaid kreeme 1 nädala jooksul.
 • Väldi teisi tugevatoimelisi näoprotseduure 2 nädalat (keemiline koorimine, laserprotseduurid jms).
 • Kaitse nahka UV-kiirguse eest 2 nädala jooksul (päikesekaitsekreem SPF50).
Kõrvaltoimete tekkimisel võtke ühendust meie kliinikuga!
0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi