Aroomimassaaž (60 min)

49

3 makset 16.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 1.59€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Aroomimassaaž on iidne ravimise ja tervendamise kunst. Oskuslik aroomiõlide valik ning aeglased ja silitavad liigutused leevendavad paljusid probleeme. Näiteks emotsionaalne ebastabiilsus, unehäired, vererõhu kõikumised, stress, lihaspinge, tselluliit. Aroomiteraapia ehk aroomimassaaž ühendab endas klassikalise massaaži kerged pindmised silumisvõtted ja taimede eeterlike õlide raviomadused.

Igal erineval aroomiõlil on oma kindel funktsioon. Osad õlid mõjuvad soodsalt ühele kindlale organile, teistel õlidel on aga üldine toime. Ühed õlid rahustavad, teised aga ergastavad või puhastavad organismi. Näiteks toimivad teatud õlid kesknärvisüsteemile rahustavalt ja harmoniseerivalt. Eeterlikud õlid on antiseptilised. Mõned õlid ka viiruste- ja põletikuvastase toimega. Sobiva õli aitab välja selgitada aroomiterapeut.

Õlid püsivad kehas pikalt. Näiteks immuunsüsteemi tugevdavad eeterlikud õlid püsivad inimese organismis kuni 72 tundi, noorendades kudesid ja parandades naha elastsust. Aroomimassaaži käigus vereringesse imenduvad eeterlike õlide molekulid soodustavad lõõgastumist kui ka erinevate haiguste eemaldumist.

Aroomiteraapia aitab inimesel üle saada muredest, vabastab seesmised pinged ning mõjub soodsalt erinevatele füüsilistele probleemidele.

Tootekood: 12961 Kategooria:

Lisainfo

Kestus

60 min, 90 min