Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Kuperoosa ja kapillaarilaiendite eemaldamine

50 - 150

Elos Plus aparaatdiga teostatav protseduur põhineb valguse ja raadiosageduse energia kombinatsioonil. Protseduur on ohutu ja tõhus meede punetavate kapillarilaiendite ravis ja eemaldamises.

Kirjeldus

Kapilaarilaiendid, kuuperroosa on üks enim muret tekitav naha mure paljudele.  Läbi naha kumavad pisikesed laienenud veresooned (kapillaarid) võivad esineda üksikute punaste soonekestena, tähekestena või kuperoosa kujul. Ühtlase jume ja terve naha saavutamiseks kasutame oma kliinikus Elos Plus laserravi.  Elos Plus aparaatdiga teostatav protseduur põhineb valguse ja raadiosageduse energia kombinatsioonil. Enne protseduuri teeb iluspetsialist eeltöö, hindab naha olukorda ja määrab protseduuri sobiva seadistuse. Hüperpigmentatsiooni kolded muutuvad pärast protseduuri tumedamaks ja veresooned muudavad värvust. Väiksemad veresooned võivad kohe kaduda. Veresoonte eemaldamisel näolt võib tekkida väike hüpereemia (liigveresus), mis möödub kiiresti. Protseduur on patsientidele hästi talutav. Patsient tunneb protseduuri ajal kergeid torkeid, mis mööduvad kiiresti.

 • Kapilaarvõrgustikud nahal
 • Veenilaiendid
 • Kuperoosa

Tulemus:

Juba peale esimest protseduuri on nahk ühtlasem ja kapilaarilaiendid vähem märgatavad.

Vastunäidustused: 

 • Põletikulised haigused töödeldavas piirkonnas
 • Rasedus ja rinnaga toitmine
 • Rasket diabeet
 • Onkoloogilised haigused
 • Südamestimulaator

Protseduuri kestvus: 

15-60 minutit.

Protseduuri info: 

Enne protseduuri tuleb vältida päevitamist ja isepruunistavate kreemide kasutamist. Pävitunud jumele protseduuri ei teostata. Näo keemilisest koorimisest või kirurgilisest protseduurist võiks olla möödunud 3 kuud. Protseduurile soovitame tulla puhta nahaga, kasutamata kreeme, parfüümi või meiki. Protseduur on hästi talutav ning meie spetsialist annab endast parima, et protseduur on ohutu ja tulemuslik.

Peale protseduuri: 

Peale protseduuri võib esineda kerget punetust, mis möödub tunni jooksul. Harvematel juhtudel võib esineda järgmine päev silmadealuse piirkonna turset, mis möödub tavaliselt 1-3 päeva jooksul. Peale protseduuri on vajalik tarbida rohkelt vett. Pärast protseduuri on oluline kaitsta ravitud piirkonda päikese eest. Kasutage laia spektriga päikesekaitsetooteid SPF 30 või kõrgema faktoriga ning vältige otsest päikesevalgust kuni 7 päeva pärast protseduuri.

Töödeltud naha hooldus: Järgige täpselt spetsialisti juhiseid naha hooldamise kohta pärast protseduuri. Vältige tugevaid kosmeetikatooteid, keemilisi koorimisi või abrasiivseid tooteid kuni naha täieliku paranemiseni. Kandke nahale niisutavat kreemi või rahustavat geeli, et hoida nahk niisutatuna ja toetada taastumisprotsessi.

Soovituslik protseduuride kuur:

Protseduuride kuuri pikkus võib olla 4 kuni 6 seanssi, mille vahele jääb tavaliselt 4-6 nädalat. See annab nahale aega taastuda ja võimaldab teil näha järkjärgulist paranemist pärast iga seanssi. Seansside arv ja intervallid võivad aga individuaalselt erineda, sõltuvalt teie kapillaaride seisundist ja ravi mõjust.

Millega saab protseduuri kombineerida?

Protseduure saab kombineerida mitmete meie teiste protseduuridega nagu mesoteraapia, biorevitalisatsioon, plasmateraapia, pHformula hooldused ja kodused näohooldusvahendid. Rohkme infot jagab meie iluspetsialist protseduuri käigus.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi