Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Fotonoorendus

150 - 239

Elos Plus fotonoorenduse protseduur on turvaline ja efektiivne meetod väga erinevate nahaprobleemise parandamiseks. Fotonoorendust saab teostada näo, kaela, dekoltee ja käte naha noorendamiseks. Esimesi tulemusi on näha juba nädal peale protseduuri.

SKU: 7-las-foto Kategooriad: ,

Kirjeldus

Fotonoorendus on efektiivne naha noorendamise meetod, mis eemaldab nahalt pigmendilaigud ja stimuleerib nahas kollageeni sünteesi ning muudab seeläbi naha siledamaks ja pringimaks. Elos Plus fotonoorenduse protseduur on maailmas esimene ja ainuke protseduur, mis põhineb üheaegselt kombineerituna nii bi-polaarse raadiolaine kui ka optilise energia kasutamisel ja mis on üks parimaid nahakudede remodelleerijaid. Seade kasutatab aktiivset nahatemperatuuri kontrollseadet, mis kontrollib nahakudede temperatuuri kogu protseduuri ajal vältimaks kudede ülekuumenemist ja sellega kaasnevaid kõrvalmõjusid.

Elos Plus fotonoorenduse protseduur on turvaline ja efektiivne meetod väga erinevate nahaprobleemise parandamiseks. Esimesi tulemusi on näha juba nädal peale protseduuri. Nahas toimuvad uuenemise protsessid kestavad veel kuni 2 kuud peale protseduuri!

Fotolaseri tehnoloogia võimaldab kombineerida erinevaid režiime ning lahendust saavad mitmed probleemid:

 • Pigmendilaigud
 • Ebaühtlane jume
 • Pindmised kortsukesed
 • Vananev nahk (elastsuse kaotanud ja lõtvunud nahk)
 • Suurenenud poorid
 • Punetavad põsed ja ninaümbrus
 • Vistrikest jäänud punased või lillakad aknearmid
 • Rosaatsea, kuperoosa, erinevad angioomid

Tulemus: 

Nahk muutub elastsemaks ja pringimaks, kaovad pindmised kortsud ja pigmendilaigud ning nahk on siledam ja noorem. Samuti väheneb põskede punetus, ahenevad poorid ja paraneb aknest kahjustatud nahk. Fotonoorendust saab teostada näo, kaela, dekoltee ja käte naha noorendamiseks. Protseduur on turvaline ja ohutu ning taastumisaeg on minimaalne. Taastumisaeg: kuni 1 nädal!

Vastunäidustused:

 • Põletikulised haigused töödeldavas piirkonnas
 • Dermatiit, ekseem ja nahalööve
 • Rasedus ja imetamine
 • Elektriline südamestimulaator
 • Onkoloogilised haigused
 • Aktiivne herpes töödeldaval alal

Protseduuri kestvus: 

30-45 minutit.

Protseduuri info: 

Enne protseduuri tuleb vältida päevitamist ja isepruunistavate kreemide kasutamist. Näo keemilisest koorimisest või kirurgiliste protseduuridest  peaks olema möödunud vähemalt 3 kuud. Enne protseduuri peab vältima fototundlikkust tekitavate medikamentide ja toiduainete manustamist.

Peale protseduuri: 

Peale protseduuri 2-3 päeva tuleks vältida töödeldud pinna veega pesemist ja igasuguseid nahka ärritavaid tegevusi ( saun, mehaaniline ärritus, higistamine). Nahka tuleb hooldada niisutavate, toitvate ja kaitsvate õrnatoimeliste kreemidega. Meie spetsialistid soovitavad pHformula POST recovery cream. Toode saadaval meie e-poes ja kliinikus kohapeal.

2-3 päeva peale protseduuri võib esineda tugev punetus, turse nahal. On iseloomulik, et peale protseduuri on nahal pruunid täpikesed, mis eemaldavad nahalt 5-10 päeva jooksul. Peale protseduuri soovitame vältida päevitamist kuni 4 nädalat. Päikese käes viibides soovitame kasutada päikesekaitsekreemi.

Soovituslik protseduuride kuur:

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav protseduure korrata 1-3 korda 3-4 nädalaste intervallidega. Pikaajalise tulemuse saavutamiseks on hea sooritada 1-2 täiendavat protseduuri aastas.

Millega saab protseduuri kombineerida?

Soovitame fotonoorenduse protseduuri kombineerida plasmateraapia, mesoteraapia ja happekoorimistega. Rohkem infot jagab meie spetsialist kohapeal.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi