Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Mesoteraapia NCTF

125 - 375

Meoteraapia kokteil NCTF® 135HA sisaldab tugevate antioksüdantide ja looduslike ekstraktide segu, mis aitab niisutada nahka, parandada naha tekstuuri ja muuta kortsude väljanägemist.  Koostisosad vähendavad tumedate laikude, hüperpigmentatsiooni ja teiste nahapinna värvimuutuste ilmingut, tagades säravama ja ühtlasema jume.

Mesoteraapiat teostame järgmistele piirkondadele (võimalik on teostada mitu piirkonda ühe protseduuri käigus): silmad, nägu, kael, dekoltee

SKU: 2-meso-NCF Kategooriad: ,

Kirjeldus

Meoteraapia kokteil NCTF sisaldab tugevate antioksüdantide ja looduslike ekstraktide segu, mis aitab niisutada silmade ümbruse nahka, parandada naha tekstuuri ja muuta kortsude väljanägemist.

Näidustused: 

 • Peened jooned ja kortsud
 • Tuhm või dehüdreeritud nahk
 • Ebaühtlane nahatoon või -tekstuur

Tulemus:

Naha niisutamine: NCTF kokteili oluline eelis on võime nahka sügavuti niisutada. Selle kõrge hüaluroonhappe kontsentratsioon on kokteili võimas niisutav koostisosa, mis suudab siduda endaga kuni 1000 korda rohkem vett andes nahale intensiivset niisutust. Tulemuseks pehmenevad  peened jooned ja kortsud ning nahk näeb välja nooruslik ja elastne.

Nahapinna tekstuuri parandamine:  Tänu kokteilis sisalduvatele aminohapete, vitamiinide ja mineraalide segule aktiveerub kollageeni tootmist ja naharakkude uuendamist, mis parandab naha tekstuuri. Kokteilis sisalduvad koostisosad stimuleerivad ka elastiini tootmist, et tagada naha siledus.

Kortsude vähenemine: Üks olulisemaid mesokokteili NCTF-i eeliseid on võime vähendada kortsude ilmingut. Selle põhjuseks on kõrge hüaluroonhappe kontsentratsioon, mis aitab nahka täita ning siluda peeneid jooni ja kortsukesi.

Mesoteraapia kokteil NCTF sobib igat tüüpi nahale: Olenemata sellest, kas sul on kuiv, rasune või tundlik nahk, võid kasu saada selle kokteili niisutavast ja elustavast toimest. NCTF koteili  õrnad, kuid efektiivsed koostisosad tagavad protseduuri ohutuse ja kiire taastumise.

Protseduuri vastunäidustused:

 • Rasedus ja imetamine
 • Allergia süstitava preparaadi toimeainete või tuimestava kreemi suhtes
 • Hematoloogilised ja onkoloogilised haigused
 • Ägedas staadiumis haigused, sh ka külmetus ja palavik

Protseduuri info: 

Preparaadi manustamiseks kasutame mikronõelu, et vältida verevalumeid ja minimeerida protseduurist taastumiseks kuluvat aega. Pärast mesoteraapiaprotseduuri võib kohe naasta oma igapäevaste toimingute juurde.

Protseduuri kestvus: 

kuni 60 minutit.

Peale protseduuri: 

Ei ole soovitatav 24 h intensiivselt treenida, teha  näomassaaži ja kanda tugevat meiki.  Palume vältida alkoholi  tarbimist vähemalt 48 tundi. Peale protseduuri mitte minna sauna ning päisese käes viibides kasutage SPF 50 päikesekreemi. Tugevaid näohoolitsusi (keemiline koorimine jm) ja aparaatseid protseduure vältida vähemalt 1 nädal.

Soovituslik protseduuride kuur:

Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame mesoteraapiat NCTF läbida kuurina. Soovitame teha 3 protseduuri kuus ning seejärel korrata kuuri 6 kuu pärast.

Millega saab protseduuri kombineerida?

Soovitame mesoteraapiat kombineerida plasmateraapiaga ning lisaväärtust pakuvad fillerid ning botuliinisüstid.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi