Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

ELOS™ Sublime nahapinguldus

190 - 325

ELOS™ Sublative laserlihvimise tehnoloogia võimaldab teostada maailmas unikaalset mittekirurgilist protseduuri naha pinguldamiseks ja kortsude tasandamiseks. Tulemuseks nooruslik välimus ja kasvav enesekindlus. 

SKU: 5-lift-sublative Kategooriad: ,

Kirjeldus

ELOS vektorlifting protseduur  pinguldab nahka ja vähendab kortse kaelal, näol ja muudel kehaosadel ning annab kiiremad tulemused, kui paljud teised protseduurid.

Sublime’i protseduur toimib, ühendades elektrienergiat (bi-polaarset raadiosagedust) ja optilist energiat (infrapunakiirgust). See unikaalne elose (elektro-optiline sünergia) tehnoloogia pärineb Syneronist, austatud meditsiiniliste esteetikaseadmete tootjalt.

Valgus tekitab epidermise (naha pealiskihi) kõrgemaid temperatuure, samal ajal kui valguse ja RF-i kombinatsioon tungib sügavamale dermisesse. See kombinatsioon võimaldab ravida peeneid kortse naha pinnal ja sügavamaid kortse – kõik ühes protseduuris.

Enamik patsiente ei koge Sublime’i protseduuriga üldse kõrvaltoimeid. Mõnel  patsiendil on olnud ümbritseva naha lühiajalist punetust. Kiire paranemine – siledam ja täiuslikum nahk.

Elos Plus Sublative fraktsionaalne noorendus on maailma ühe juhtiva esteetilise meditsiiniseadmete tootja Syneron Candela poolt välja töötatud rahvusvaheliselt tunnustatud efektiivne ja minimaalse taastumisega protseduur armide väljanägemise parandamiseks ja naha tõhusaks pinguldamiseks ning noorendamiseks. Elos Plus Sublime vektorlifting on unikaalne mittekirurgiline protseduur, kiire taastumise ja tõhusa nahapingulduse saavutamiseks.

Näidustused: 

Naha lõtvus ja kortsud, nahapinna ebakorrapärasused, vananemisilmingud (kortsud, peened jooned, naha lõtvus ja pigmendilaigud). Kaela ja lõua piirkonna kortsud (eriti tõhus lõua- ja kaelapiirkonna kortsude vähendamiseks ning aitab parandada naha tekstuuri ja toonust). 

Tulemus: 

 • Parandab ebaühtlast nahatekstuuri
 • Parandab kortsude väljanägemist 
 • Pinguldab lõtvunud nahka ja parandab naha elastsust
 • Parandab aknearmide ja muude armide väljanägemist

Vastunäidustused: 

 • Põletikulised haigused töödeldavas piirkonnas
 • Dermatiit, ekseem ja nahalööve
 • Rasedus ja imetamine
 • Diabeet
 • Elektriline südamestimulaator
 • Onkoloogilised haigused
 • Aktiivne herpes töödeldaval alal

Protseduuri kestvus: 

kuni 60 minutit.

Protseduuri info: 

Protseduuri teostamise ajal peab ära võtma kontaktläätsed ja igasugused metallesemed. 2 nädalat enne protseduuri tuleb kindlasti vältida päevitamist, solaariumi ja isepruunistavate kreemide kasutamist.

Protseduuri ei saa teha väga päevitunud ehk pruunile nahale! Enne protseduuri tuleb kindlasti vältida fototundlikkust ehk valgustundlikkust tekitavate (Roccutan,Tetratsükliin jt.) ja verd vedeldavate (Marevan jt.) medikamentide, taimsete ekstraktide (naistepuna jt.), vitamiinide (A vitamiin jt. suurtes kogustes).

Kui olete teinud tugevatoimelist näo keemilist koorimist või kirurgilisi protseduure, siis peaks olema nende teostamisest möödunud 2 nädalat kuni 3 kuud enne protseduurile tulekut. Protseduurile on soovitatav tulla puhta nahaga, kasutamata kreeme, parfüümi ja meiki.

Peale protseduuri: 

Peale protseduuri 2-3 päeva tuleks vältida töödeldud pinnal ärritavaid tegevusi ( saun, mehaaniline ärritus, higistamine). Nahka tuleb hooldada niisutavate, toitvate ja kaitsvate õrnatoimeliste kreemidega. Täpsemad juhised annab spetsialist peale protseduuri.

2-3 päeva peale protseduuri võib esineda tugev punetus, turse nahal.  Peale protseduuri soovitame vältida päevitamist kuni 4 nädalat. Päikese käes viibides soovitame kasutada päikesekaitsekreemi.

Soovituslik protseduuride kuur:

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbida 3-5 protseduuri. Tulemuse säilitamiseks soovitame protseduuri korrata 1-2 korda aastas.

Esimesi protseduuri järgseid tulemusi on näha 1 nädala jooksul.  Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbida kuni 5 protseduuri 3-4 nädalaste intervallidega. Tulemuse säilitamiseks soovitame protseduuri korrata 1-2 korda aastas.

Millega saab protseduuri kombineerida?

Meie valikus on mitmeid protseduure, mis toetavad parima tulemuse saavutamist ja pikaaegset toimet. Mesoteraapia, biorevitalisatsioon ja plasmateraapia ning kosmeetilised hooldused kombineerituna annavad kauaaaegse tulemuse ning ühtlasi pöörduvad vanaemisprotsessid meile kasulikus suunas tagasi.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi