Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Sublime nahapinguldus

159 - 329

Elos Plus Sublime vektorlifting ehk nahapinguldus tehnoloogia võimaldab teostada maailmas unikaalset mittekirurgilist protseduuri naha pinguldamiseks ja kortsude tasandamiseks. Tulemuseks nooruslik välimus ja kasvav enesekindlus. 

SKU: 5-lift-subl Kategooriad: ,

Kirjeldus

Elos Plus Sublime vektorlifting ehk nahapinguldus tehnoloogia võimaldab teostada maailmas unikaalset mittekirurgilist protseduuri naha pinguldamiseks ja kortsude tasandamiseks.  Infrapuna valgus, mis sobib kõikidele nahatüüpidele, soojendatakse dermist 1-3 mm sügavuselt. Kudede soojendamine parandab fibroplasti (sidekoe rakkude) toimimist, mis omakorda stimuleerib kollageeni teket. Infrapuna valguse ja bi-polaarse raadiolaine koostoime võimaldab dermise soojendamist 4-5 mm sügavuselt, mille tulemusena toimub kollageenikiudude kokkutõmbumine. Kudede kokkutõmbumise tulemus ilmneb minutite jooksul (nahk on pinguldunud ja siledam). Peale protseduuri 2-4 kuu jooksul, toimub nahas kollageeni moodustumine, mis toob kaasa suurepärase esteetilise tulemuse.

Protseduur aitab naha lõtvuse, kortsude korral. Kaela ja lõua piirkonna kortsud (eriti tõhus lõua- ja kaelapiirkonna kortsude vähendamiseks ning aitab parandada naha tekstuuri ja toonust).

Tulemus: 

 • Elujõuline ja pingul nahk
 • Silmalau allavaje paranemine
 • Näokontuuride muutus
 • Silmalaugude lõtvunud naha pinguldus

Vastunäidustused: 

 • Põletikulised haigused töödeldavas piirkonnas
 • Dermatiit, ekseem ja nahalööve
 • Rasedus ja imetamine
 • Diabeet
 • Elektriline südamestimulaator
 • Onkoloogilised haigused
 • Aktiivne herpes töödeldaval alal

Protseduuri kestvus: 

kuni 60 minutit.

Protseduuri info: 

Elos Plus Sublime nahapingulduse teostamise ajal peab ära võtma kontaktläätsed ja igasugused metallesemed. 2 nädalat enne protseduuri tuleb kindlasti vältida päevitamist, solaariumi ja isepruunistavate kreemide kasutamist. Protseduuri ei saa teha väga päevitunud ehk pruunile nahale! Enne protseduuri tuleb kindlasti vältida fototundlikkust ehk valgustundlikkust tekitavate (Roccutan,Tetratsükliin jt.) ja verd vedeldavate (Marevan jt.) medikamentide, taimsete ekstraktide (naistepuna jt.), vitamiinide (A vitamiin jt. suurtes kogustes). Kui on tehtud tugevatoimelist näo keemilist koorimist või kirurgilisi protseduure, siis peaks olema nende teostamisest möödunud 2 nädalat kuni 3 kuud enne protseduurile tulekut Protseduurile on soovitatav tulla puhta nahaga, kasutamata kreeme, parfüümi ja meiki.

Peale protseduuri: 

Peale protseduuri 2-3 päeva tuleks vältida töödeldud pinnal ärritavaid tegevusi ( saun, mehaaniline ärritus, higistamine). Nahka tuleb hooldada niisutavate, toitvate ja kaitsvate õrnatoimeliste kreemidega. Täpsemad juhised annab spetsialist peale protseduuri.

2-3 päeva peale protseduuri võib esineda tugev punetus, turse nahal.  Peale protseduuri soovitame vältida päevitamist kuni 4 nädalat. Päikese käes viibides soovitame kasutada päikesekaitsekreemi.

Soovituslik protseduuride kuur:

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbida 3-5 protseduuri. Tulemuse säilitamiseks soovitame protseduuri korrata 1-2 korda aastas.

Millega saab protseduuri kombineerida?

Vektorlifting Sublime Elos Plus protseduur aitab pinguldada nahka. Meie valikus on mitmeid protseduure, mis toetavad tulemuse paranemist veelgi. Mesoteraapia, biorevitalisatsioon ja plasmateraapia ning kosmeetilised hooldused kombineerituna annavad kauaaaegse tulemuse ning ühtlasi pöörduvad vanaemisprotsessid meile kasulikus suunas tagasi.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi