Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Liighigistamine

400 - 590

Ravisüste botuliintoksiiniga soovitame liighigistamise ehk hüperhüdroosi  korral, mil antiprespirandid enam ei aita ja liigne higistamine on hakanud häirima elukvaliteeti.

 • Toimemehhanism: Botuliinitoksiin blokeerib närviimpulsid, mis stimuleerivad higinäärmeid, vähendades seeläbi higistamist.
 • Efektiivsus: Tulemused kestavad tavaliselt 4-9 kuud, pärast mida on vajalik kordusravi.
 • Kasutuspiirkonnad: Kõige sagedamini kasutatakse kaenlaalustes, peopesades ja jalataldades.
SKU: 12-higistamine Kategooriad: ,

Kirjeldus

Higistamine on keha loomulik reaktsioon, mida mõjutavad erinevad tegurid pärilikkus, ravimid, toiduained ja haigused. Liighigistamine ehk hüperhidroos on tervisehäire, mille korral toodavad higinäärmed rohkem vedelikku, kui on vajalik keha normaalseks soojaregulatsiooniks. Liighigistamine võib ilmneda käelabade, näo, kaenlaaluste või jalgade piirkonnas. Selle põhjused ei ole täpselt teada, tegu on kõrvalekaldelise reaktsiooniga stressile ja erutusele.

Süstitav ravim tõkestab higinäärme talitluse, see katkestab oma töö ja higi tootmine peatub kuni kuueks kuuks.  Uuringute andmetel protseduuri tulemusena tekib 75% higistamise vähenemine, millega kaasneb emotsionaalse ja füüsilise heaolu tõus ning tegevuspiirangute vähenemine. Ravisüstid sobivad nii naistele kui meestele. Alla 18-aastastele tehakse süste vaid vanema nõusolekul.

Tulemus:

Botuliin blokeerib närviülekande higinäärmetele ning higistamine lakkab peaaegu täielikult 4- 9 kuuks.

Näidustused:

Liighigistamine peopesad, kaenlaalused, jalatallad

Vastunäidustused

 • Rasedus ja imetamine
 • Ülitundlikkus preparaadi koostisosade suhtes
 • Lihashaigused
 • Aktiivsed põletikud, viirushaigused, ka herpes

Protseduuri info:

Paar päeva enne protseduuri peaks kaenlaalused raseerima. Protseduur toimub järgnevalt: nahk tuimestatakse vajadusel tuimestava kreemiga, seejärel tehakse olenevalt piirkonnast 20-50 pindmist süsti.

Protseduuri kestvus:

Kuni 30 minutit.

Peale protseduuri:

 • Süstitavat piirkonda kätega mitte puutuda ja pesta vähemalt 2h
 • Meigitooted, alkohol ja trenn on lubatud 12h peale protseduuri
 • Väldi sauna- ja spa protseduure 2 nädalat peale protseduuri
 • Väldi päevitamist, solaariumit ning isepruunistavaid kreeme 2 nädala jooksul

Protseduuri kuur:

Protseduuri saab korrata vastavalt vajadusele.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi