Kauplus

Kauplus


Warning: Undefined variable $home in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $home_link in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Warning: Undefined variable $delimiter in /data01/virt70630/domeenid/www.melior.ee/htdocs/wp-content/plugins/lilac-beauty-plus/modules/breadcrumb/templates/rankmath-seo/title-content.php on line 5

Profhilo

350 - 699

Kui näidustused on naha kuivus, õhuke ja õrn nahk, naha lõtvumine, siis sobib probleemi kiireks ja efktiivseks lahenduseks Profhilo biomodelleerimise protseduur.

Protseduur on intensiivne turgutus neile, kes ei kannata palju nõelatorkeid ning soovib pikaajalist ja kiire taastumisega hoolitsust.

SKU: 1-bio-prof Kategooriad: ,

Kirjeldus

Profhilo biomodelleerimine on süsteprotseduur, mis stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist ning aitab oluliselt parandada nahakudede kvaliteeti. Profhilo ei ole täiteaine ning seega ei teki pundunud ja paistes efekti näol. Profhilo biomodelleerimine erineb teistest hüaluroonhappe põhistest biorevitalisatsiooni protseduuridest eelkõige väga kõrge hüaluroonhappe sisalduse tõttu, läbi mille nahk saavutab sügava niisutuse. Niisutatud nahk loob aga soodsa keskkonna naharakkude uuenemiseks ja annab kokkuvõttes nahale nooruslikuma välimuse ja pingulduse.

Näidustused:

 • Naha kuivus
 • Naha lõtvus
 • Õhuke ja tundlik nahk

Tulemus:

Tegemist on hüaluroonhappe põhise protseduuriga , mis on mõeldud naha süvaniisutamiseks, noorendamiseks ja pinguldamiseks.

Vastunäidustused:

 • Onkoloogilised haigused, keloidarmid, aktiivsed põletikud, sh herpes.
 • Antibiootikumiravi ajal protseduuri ei tehta.
 • Raseduse ja imetamine
 • Ägedas staadiumis haigused, sh ka külmetus ja palavik

Protseduuri info:

Profhilo puhul on nõelatorkeid vähe, kõigest 5 süste punkti ühel ja 5 teisel pool. Protseduur ei  ole protseduur valulik ja möödub kiirelt ning tänu vähestele torgetele väheneb risk hematoomide tekkeks. Peale protseduuri saab vabalt jätkata oma igapäevaseid tegevusi.

Protseduuri kestvus:

kuni 45 minutit.

Peale protseduuri:

Süstekohas võib tekkida väike punetus või turse, mis kaob paari tunni kuni päevaga. Pärast ravi saate enamiku igapäevaste tegevustega kohe jätkata, kuid soovitame:

 • 2h süstitavat piirkonda mitte puudutada ja pesta.
 • Vähemalt 6 tundi peale protseduuri vältida jumestuse kasutamist
 • Vähemalt 24 tundi vältida sauna, basseinis ujumist ja rasket trenni ning alkoholi tarvitamist.
 • Väldi päevitamist, solaariumit ning isepruunistavaid kreeme 1 nädala jooksul.
 • Väldi teisi tugevatoimelisi näoprotseduure 2 nädalat (keemiline koorimine, laserprotseduurid jms).
 • Kaitse nahka UV-kiirguse eest 2 nädala jooksul (päikesekaitsekreem SPF50).

Protseduuri kuur: 

Soovitame protseduuri läbida kuurina, et saavutada pikaajaline mõju ja täiuslik toime. Protseduuride soovituslik kuur on 2 protseduuri 4 nädalase intervalliga ning 3 protseduur 3-4 kuu pärast. Tulemused püsivad kuni aasta.

Millega saab kombineerida:

Sõltuavalt patsiendi vajadustest ja eesmärkidest saab protseduuri kombineerida täitesüstide, aparaatsete hoolduste ja nöohooldustega.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi